Sizin Ajans

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

Daha yüksek sıralamalar ve daha fazla trafik.

  SEO HİZMETLERİMİZ, ÜÇ TEMEL ALANA ODAKLANARAK İŞİNİZİN BÜYÜMESİNE YARDIMCI OLABİLİR:

  Anahtar Kelime Analizi

  Daha Yüksek Arama Motoru Sıralaması:

  Sizlere profesyonel Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) hizmeti vermekteyiz. Arama motorlarını doğru anahtar kelimeler için geliştirmenize yardımcı olacak en son araçları, stratejileri ve trendleri kullanıyoruz.

  Kaliteli Web Sitesi Trafiği:

  Daha fazla hacimli doğru anahtar kelimelerin, web sitenizin aldığı trafiğin miktarı ve kalitesi üzerinde büyük etkisi vardır. Milyonlarca tüketici, ihtiyaç duydukları ürün ve hizmetleri aramak için her gün Google’ı kullanıyor. Amacımız, insanlar ilgili aramalar yaptığında şirketinize ait web sitesinin ilk sıralarda çıkmasını sağlamaktır.

  Ölçülebilir Sonuçlar:

  Kampanyanızın başarısıyla ilgili ayrıntılı verileri temiz ve net bir şekilde ayrıştıran aylık SEO raporları sunuyoruz. Raporlar şunlardan oluşur: arama motoru konumları, trafik, kaynaklar, potansiyel müşteriler, özel hedefler ve çok daha fazlası.

  Google Partner
  Daha İyi Sıralamalardan Bir Tık Uzaktasınız

  Saniyeler içerisinde ÜCRETSİZ SEO ANALİZİ alın

  Sitenize daha fazla ziyaretçi çekmek için mücadele mi ediyorsunuz? Nedenini bu ÜCRETSİZ raporda öğrenin!

  Ücretsiz Sitenizin Analizini Yapalım   Arama Motoru Optimizasyonu hizmetlerine mi ihtiyacınız var? Bizimle İletişime Geçin.

   Diğer SEO Firmaları Gibi Değiliz

   Sonuç veren teknikleri kullanıyoruz

   Şu anda, Sizin Ajans web sitesi 150’den fazla yerel ve ulusal anahtar kelime için ilk sayfada Google sıralamasına sahiptir. İlerleyen zamanlarda daha fazla kelimede ilk sıralara çıkacağız. Aynı stratejileri, araçları ve deneyimi, şirketinizin aramada rakiplerinden daha iyi performans göstermesine yardımcı olmak için web siteniz için kullanacağız.

   SEO hizmetimizi kendimiz yapıyoruz

   Pek çok SEO ajansı ve şirketi, işlerini dışardan ucuza kalitesiz hizmet veren SEO ajanslarına yaptırarak para kazanmayı hedefliyor. Ajansımız bünyesinde çalışan özel SEO uzmanlarımız, web sitenizin alakalı anahtar kelimelerin arama sonuçlarında doğrudan ofisimizden ilerlemesine yardımcı olmak için günlük görevlerle ilgilenecektir.

   Google sıralamasında uzmanız

   Google’ın sıralama yaparken dikkate aldığı temel sınıflandırma faktörleri için hizmet departmanlarına sahip bir SEO şirketiyiz. Aynı zamanda web site tasarımı, sosyal medya danışmanlığı ve reklam hizmeti vermekteyiz. Ajansımız, markanın bir bütün olarak pazarlanmasına ve teşhirine odaklanarak size eksiksiz bir pazarlama çözümü sunar. Ajansımız aynı zamanda Google İş Ortağıdır.

   SEO hizmetlerimizi şirketlere özel uyarlıyoruz

   Her şirketin kendi hedefi, bütçesi ve kitlesi vardır. Hiçbir iki işletme aynı değildir. Bizlerde bunun bilincinde olup her şirkete özel doğru tekniklerle SEO hizmeti vermekteyiz.

   Size Uygun Fiyatlı ve Etkili SEO Hizmeti teklifi yapalım. Bizimle İletişime Geçin.

   5 Aşamadan Oluşan Kanıtlanmış Bir SEO Süreci

   Arama Motoru Optimizasyonu

   1. Aşama: Web Sitesi ve Sektör Analizi

   İşinizi, hedef kitlenizi ve hedeflerinizi tanımamız gerekiyor. Ardından, sitenin zayıf ve güçlü yönlerini keşfetmek için mevcut sitenin içeriğini, haritalamayı, kodu ve anahtar kelimelerin yoğunluğunu analiz ederiz.

   2. Aşama: Strateji Geliştirme

   Mevcut sitenizi alıp hedef kitlenizin kullandığı anahtar kelimeler için rekabetinizin üzerinde ve daha üst sıralarda yer almaya başlayan bir siteye dönüştürmek için kişiselleştirilmiş bir plan geliştireceğiz.

   3. Aşama: Kurulum

   Araçlar, paneller ve analitik sistemler gibi teknik gereksinimlerin yapılandırıp web sitenize uygulayacağız.

   4. Aşama: Optimizasyon

   Sitede ve sayfada kod, içerik, mimari, anahtar kelime kullanımı vb. temizliğinden oluşan optimizasyon stratejilerini yürüteceğiz.

   5. Aşama: Devam Eden Optimizasyon

   Şirketinizin kalıcı başarısını garanti etmek için sayfada sürekli optimizasyon, blog oluşturma, bağlantı oluşturma, danışmanlık ve strateji sağlayacağız.
   Google Analitik
   Google Benim İşletmem
   Google Arama Konsolu
   Google Alışveriş
   Google Etiket Yöneticisi

   Daha Yüksek Sıralamalar için Temel Adımlar

   • Özel SEO Uzmanı

   • Derinlemesine Site Analizi

   • Bağlantı Oluşturma

   • Blog Oluşturma

   • Daha Yüksek Sıralamalar

   • Anahtar Kelime İzleme

   • İçerik Pazarlama

   • Özelleştirilmiş SEO Stratejisi

   • Rakip Analizi

   • Yerinde SEO

   • Devam Eden Optimizasyon

   • Devam Eden Danışmanlık

   Sıkça Sorulan Sorular

   İşletmem için anahtar kelimeleri nasıl belirleyeceksiniz?

   İlk önce sizlere yollayacağımız resmi bir anket aracılığıyla işinizi anlayacağız. Oradan, işletmeniz için değerli olacak yüksek trafikli anahtar kelimeleri belirlemek için anahtar kelime araştırması yapacağız. Bunu yapmak için işletmenizle ilgili anahtar kelimeleri, rekabet düzeyinizi ve her ay kaç kez arandığını bulmamızı sağlayan anahtar kelime planlama araçlarını kullanıyoruz. Araştırmamızı bitirdikten sonra, bulgularımızı ve önerilerimizi size rapor edeceğiz.

   Rekabet analizini nasıl yapacaksınız?

   Öncelikle işletmeniz için hedefleyeceğimiz anahtar kelimeleri belirleyeceğiz. Bu tespit edildikten sonra zaten Google'ın ilk sayfasında yer alan rakiplerin web sitelerini analiz edeceğiz. Web sitelerinin yapısını analiz etmemiz gereken araçları kullanıp ve web siteniz için benzer bir strateji uygulayabiliriz.

   Web sitemde neleri değiştireceksiniz?

   Web sitenizdeki kodlama, etiketler ve bazı kelimeler gibi teknik şeyleri sıralamak istediğiniz anahtar kelimeleri içerecek şekilde değiştireceğiz. Ancak, web sitenizin fiziksel tasarımını değiştirmeyiz. Web sitenizdeki tüm değişiklikler, web sitenize ne yaptığımızdan haberdar olmanız için ilk olarak size rapor halinde sunulacaktır.

   İşletmem için nasıl blog yazacaksınız?

   Öncelikle işinizi anlayarak işinizle alakalı bloglar yazacağız. Bunu yaptıktan sonra bir blog takvimi geliştireceğiz. Bu takvim yazacağımız konuları içerecek. Blog konularını biz bir şey yazmadan sizin onayınıza sunacağız. Blog takvimi onaylandıktan sonra blogları yazacağız ve blogları SEO için optimize edeceğiz. Blogları yazmak için değerli içerikleri ve konuları araştıracağız. Blogu yayınlamadan önce, standartlarınızı karşıladığından emin olmak için inceleyebileceksiniz.

   İşletmem için nasıl dış bağlantılar (Backlink) alacaksınız?

   Web sitenizin bağlantısını paylaşacağımız bloglara ve yayınlara erişimimiz vardır. Aynı şekilde sosyal medya platformlarında ilgili sayfalardan sitenize ziyaret edilmesi için bağlantılar paylaşacağız.

   Dış Bağlantı (Backlink) nedir?

   Backlink, bir internet sitesinin başka bir siteye vermiş olduğu, herhangi bir sayfasında banner veya metin bağlantısı bulunması durumunda arama motorlarında değerinin yükselmesini sağlayan bir sistem.

   Ne tür bir sonuç bekleyebilirim?

   İncelediğimiz temel performans göstergeleri, organik web sitesi trafiği ve arama motoru sıralamalarıdır. Bunu her ay takip edip size rapor edeceğiz.

   Sonuçları görmek ne kadar sürer?

   Arama motorlarında ilk sayfada çıkmak 6-12 ayı bulabilmektedir. Sektörünüzün ne kadar rekabetçi olduğuna ve hedeflediğimiz anahtar kelimelere bağlıdır. Amacımız, organik trafiğinizde ve sıralamanızda aylık artışlar göstermek olacaktır.

   Ne sıklıkla rapor alacağım?

   Bizden aylık SEO raporları alacaksınız. Ancak, daha sık raporlara ihtiyacınız varsa, sizlere rapor yollayabiliriz. Bunun için SEO uzmanımıza ulaşmanız yeterlidir.

   Blog fikirlerine veya blog içeriğine katkıda bulunabilir miyim?

   Evet, hakkında yazmamızı istediğiniz içerik bilgileri varsa bize iletebilirsiniz. Fikirlerinizi veya içeriğinizi, onları daha da iyi hale getirmek için yazdığımız bloglara dahil edebiliriz.

   Dijital pazarlama yoluyla müşteriler için yüzlerce fırsat yarattık.

   Sizinle iletişime geçmemiz için aşağıdaki formu doldurun.

   Veya hemen uzmanlarımızdan biriyle konuşun!

    Şimdi bu hizmet için iş başvurusu yap!

    Sizinle iletişime geçmemiz için aşağıdaki formu doldurun.