Sizin Ajans

Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)
Fiyatlandırması

Web Sitesi Trafiğini ve Dönüşümlerinizi arttırmanız için en iyisini yapacağız.

Arama Motorlarında En Üst Sıralara Girin

Google dahi herkes farkınızı keşfedecek.

Görünürlük ve SEO Fiyatlandırması

Google, Yandex ve Bing’in web sitenizi tanımlamasına ve sizi arama motorlarına yerleştirmesine yardımcı oluyoruz. Mevcut web sitenizi denetleyecek ve arama motorlarının en iyi uygulamalarının uyum sağlayacak şekilde ilgili web sitenizdeki ilgili alanları iyileştireceğiz. Bu hizmet, arama motorlarında sıralamasını istediğiniz kelimeler için web sitenize makale yazımı, şema kodları ekleme, meta etiketler, açıklamalar ve çok daha fazlasını gözden geçirme gibi çeşitli görevleri içerebilir.

SEO Fiyatlandırması

Alakalı Anahtar Kelimelerde Sıralamanızı Artırın

En önemli anahtar kelimeler (hizmetleriniz) yazıldığında arama motorlarında yukarıda çıkın.

Görünürlük ve SEO Fiyatlandırması

Arama motorlarındaki organik konumlarınızı artırmanıza yardımcı olacak bir plan uygulayacağız. Bu hizmet, blog yazmayı, geri bağlantı (backlink) almayı ve web sitenizdeki sosyal ağların etkinliğini artırmayı içerir. Web siteniz işinizle ne kadar alakalı olursa, arama motorlarını etkileme olasılığı o kadar yüksek olur.

SEO Fiyatlandırması

Web Sitenizdeki Ziyaretleri ve Kazancınızı Arttırın

Web sitenize nitelikli ziyaretçi çekin ve bugün daha fazla satış yapmaya başlayın.

Trafik/Dönüşümler ve SEO Fiyatlandırması

Arama motorlarında üst sıralarda yer aldığınızda görünürlüğünüz ve organik trafiğiniz artacaktır. İşletmeniz için son derece değerli olacak anahtar kelimeler için web sitenizi optimize edeceğiz. Kullanıcılar ne kadar çok web sitenizi ziyaret ederse sizlerden alışveriş yapma olasılığı daha yüksek olacaktır. Bu hizmet, arama hacmine ve genel rekabet gücüne dayalı olacaktır.

SEO Fiyatlandırması

İki Aşamalı SEO Hizmetleri Fiyatlandırması

Arama motoru optimizasyonu (SEO) fiyatlandırmamız iki aşamada gerçekleşir.

1. Aşama: İlk SEO

İlk aşama, ilk yapılandırmayı içerir. Bu hizmet, web sitenizin öğelerini, içeriğini denetleyerek ve değiştirerek arama motorlarının web sitenizi doğru bir şekilde okumasına yardımcı olacağımız hizmettir. Bir dizi anahtar kelime seçmemiz gerekecek ve her bir anahtar kelime için içerikler, meta etiketler, kodlama ve daha fazlasını eklememiz gerekecek.

2. Aşama: Devam Eden SEO

Sürekli optimizasyonun fiyatı, gerçekleştirilecek görevlerin miktarına göre belirlenir. Blog gönderilerinin sayısı ve istediğiniz geri bağlantıların (backlink) sayısı gibi. Bu geri bağlantılar ücretli (en iyi konumlandırılmış) veya organik olabilir, her iki çözümü de sağlayacağız.

%100 Özel SEO Fiyatlandırması

Tam olarak ihtiyacınız olanı elde etmeniz için esnek SEO fiyatlandırması.

İhtiyaçlarınıza Göre Aylık Fiyatlandırma

SEO fiyatlarımız, ayırmamızı istediğiniz saat sayısına bağlıdır. Ayrıca, web siteniz için geliştirdiğimiz anahtar kelimelerin, blogların ve bağlantıların sayısını da etkiler. Kendinizi arama motorlarında konumlandırmak ve web sitenizin sıralamada yükselmesine yardımcı olmak için sürekli bir plan geliştirerek web sitenizi optimize edecek özel bir SEO uzmanına sahip olacaksınız. Bu hizmetin değeri size zaman ve para kazandıracak ve işinizin daha önemli yönlerine konsantre olmanızı sağlayacak olmasıdır.

Başarınız 1 Numaralı Önceliğimizdir

Büyümenize adanmış en üst sıralarda yer alan bir SEO ajansıyız.

Hizmet Standartlarımız

SEO Uzmanı

Size Atanmış
SEO Uzmanı

Sözleşme

Uzun Vadeli Sözleşmeler Yok
7/24 Analitik

Aylık Raporlama

Özel İçerikler Oluşturma
Aylık Rapor

Arama Motoru Optimizasyonu için Neden Sizin Ajans

Müşterilerimizin arama motoru optimizasyonu hizmetimizi sevmesinin birkaç nedeni

Kanıtlanmış Bir Hizmet Sicilimiz Var

Müşterilerimizin son derece rekabetçi anahtar kelimeler için arama motorlarında 1 numaralı konumları elde etmelerine yardımcı olduk. Yerel ve ulusal anahtar kelimeler için daha yüksek sıralamalar elde etmenize yardımcı olabiliriz. Müşterilerimizden bazıları, SEO hizmetlerimizin bir sonucu olarak her ay 15.000’den fazla ziyaretçi kazanıyor.

Güncel SEO Yaklaşımlarını Kullanıyoruz

En güncel SEO yaklaşımını kullanıyoruz. Bloglar, backlink geliştirme ve sosyal ağlar, arama motorlarını etkileyen ana faktörler arasındadır. Eski modası geçmiş teknikleri kullanmıyoruz. Web sitenize mükemmel içerik yazarak ve web sitesindeki oturum sürelerini artırarak ziyaretçilerinizi müşteriye dönüştürüyoruz.

Düşük Riskli Sözleşmeler Yapıyoruz

Sözleşmelerimizde 3 ayda bir feshetme hakkı sunuyoruz. İlk 3 ay sonrasında da hizmetimizden memnun kalmazsanız, herhangi bir zamanda yazılı veya dijital (e-posta) yoluyla 30 günlük bildirimle iptal etme imkanınız vardır. 30 gün sonra tüm hizmetleri iptal edeceğiz ve sahip olduğumuz tüm alt yapı bilgilerini iade edeceğiz. Ancak potansiyel müşteriler, arama motorlarında yüksek artışları görmenin genellikle 6 ila 12 ay sürdüğünü bilmelidir.

Hala Sorularınız mı Var?

SEO hizmet fiyatlandırmamız, işinize uyacak şekilde tamamen özelleştirilebilir.