Sizin Ajans

Arama Motoru Pazarlaması (SEM)

Tıklama Başına Maliyet

Daha yüksek sıralamalar ve daha fazla trafik.

  Hedef Odaklı SEM Yönetim Hizmetleri

  PPC (Tıklama Başına Maliyet) veya SEM (Google Arama Motoru Pazarlaması), stratejileri uygulayarak işletmenizi kısa sürede üst sıralarda gösterip hızlı bir şekilde yeni müşteriler edinmenize yardımcı olacağız. İnsanlar Google veya Bing’de sizinki gibi bir ürün veya hizmet aradığında, şirketinizin en üstte görünmesini sağlayacağız.

  Anahtar Kelime Pazarlama
  Google ADS Panel

  SEM yönetim hizmetlerimizin işletmenizin büyümesine iki şekilde nasıl yardımcı olduğunu görün:

  Yüksek kaliteli trafik oluşturun ve dönüşümleri artırın:

  Dünyada her gün 3 milyardan fazla arama yapılıyor. Bu arayışlar, sorunlarına yanıt ve çözüm arayan kişilerden gelmektedir. Bu aramaların bir yüzdesi, şirketinizin çözebileceği sorunlardır. Reklam kampanyaları ile işletmenize anında yeni müşteriler çekebilirsiniz. Web sitenizde yüksek kaliteli trafik oluşturun ve dönüşümlerinizin nasıl yükseldiğini görün.

  Sonuçları anında alın:

  Basit ve hızlı. Ücretli reklamlar, web sitenize anında trafik oluşturur. Anında Google’da ilk sayfada çıkacaktır. Açıkçası, bu bir yatırım gerektiren bir işlem çünkü arama reklamlarınıza tıklama başına ödeme yapacaksınız. Kazanca dönüşen tıklamalar için ödeme yaptığınızdan emin olmanız önemlidir. Ayrıca, dönüşüm başına maliyetinizin kazancınızı aşmaması daha da önemlidir.

  Gerçek: Arama Motoru Pazarlaması eğitimi almadıysanız, gerçekten bu işi bilen insanlara danışmalısınız. Google, tek başına sizi yönlendirir ve kampanyanızı başlatmayı kolaylaştırır, ancak kampanyanızı dönüşümler için optimize etmek deneyim gerektirir.

  Arama Motoru Pazarlaması (SEM) Kampanyası Başlatın

  Arama Motoru Pazarlaması (SEM) Hizmetlerimiz

  Google Arama Ağı Reklamları

  Google Arama Ağı Reklamları

  Reklamlarınızı sonuç sayfalarına yerleştirmek için dünyanın en büyük ve en tanınmış arama motoru olan Google’ı kullanıyoruz. Hedef kitleniz sizinle aynı sektördeki işletmeleri aradığında, reklamlarınız sayesinde ziyaretçilerin karşısında web siteniz görünür.

  Yeniden Pazarlama

  Google Yeniden Pazarlama Reklamları

  En iyi SEM hizmetlerinden birisidir. Yeniden pazarlama, web sitenizi ziyaret eden müşterilerin karşısına yeniden çıkmak için yapılan bir pazarlama stratejisidir. Markanızı ne kadar çok kişi tekrar tekrar görürse, satın alma olasılıkları o kadar artar.

  Kazancınızı arttırıp işinizi büyütmek ister misiniz? Bizimle İletişime Geçin.

  Arama Motoru Pazarlaması (SEM) Yönetim Hizmetleri Sürecimiz

  1. Aşama: Reklam uzmanlarımız hesabınızı yönetecek

  Reklam kampanyanızı yönetmek için arama motorlarında deneyimli bir reklam uzmanı atayacağız. Bu kişi, AdWords ve başarılı kampanyaların yönetimi konusunda eğitim almıştır. Önce işinizi ve sektörünüzü öğreneceğiz ve sonra size uygun bir strateji oluşturacağız.

  2. Aşama: İşletmeniz için anahtar kelimeleri belirleyeceğiz

  En karlı anahtar kelimeleri arayacağız. Size dönüşüm sağlamayan (para kazandırmayan) anahtar kelimelere para harcamayın. Anahtar kelimeler, insanların ilgilerini çeken bir şeyi aradıklarında google’a yazdıkları arama terimleridir. Reklam kampanyanızda en iyi anahtar kelimeleri seçmek için binlerce anahtar kelime araştırıyor ve arama trafiğini, rekabeti ve ilgili maliyetleri ölçüyoruz.

  3. Aşama: Rakiplerin hangi stratejileri uyguladığını analiz ediyoruz

  Rakiplerinizi gözlemlemek çok önemlidir. Rakiplerinizin arama motorlarında ne yaptığını yakından değerlendireceğiz. Reklamcılık çabalarınızdaki güçlü ve zayıf yönleri belirleyerek kampanyanıza daha akıllı bir yaklaşım geliştirebiliriz.

  4. Aşama: Reklam yönetimi ve optimizasyonu

  Kampanyanızı her gün izleyeceğiz. Tıklamalar (ziyaretler) azalmaya başlarsa, bunu hemen tespit eder ve düşük performanslı reklamları durdururuz. Ziyaretlerin artmasını sağlamak için yeni reklamlar oluşturacağız.

  5. Aşama: Aylık raporlar

  Sizlere aylık raporlar hazırlayacağız, böylece reklamlarınızın nasıl çalıştığını takip edebileceksiniz. Raporlarımız çok detaylıdır, hizmetlerimizle ürettiğimiz dönüşüm miktarını görebilirsiniz.
  Size Uygun Fiyatlı ve Etkili SEM Hizmeti teklifi yapalım. Bizimle İletişime Geçin.

  Arama Motoru Pazarlaması (SEM) Hizmeti İçin Neden Biz?

  ADS Uzman

  SEM Yönetim Uzmanları

  Her gün arama motoru reklam kampanyaları yürütüyoruz. Metin, başlıklar ve anahtar kelimelerle ilgili en iyi uygulamalar konusunda deneyime ve kanıtlanmış verilere sahibiz. A/B ayırma testi, dönüşüm optimizasyonu ve yeniden hedefleme konusunda gerekli deneyime sahibiz. Bunu anlamaya çalışarak zamanınızı harcamayın. Sizinde yürütmeniz gereken bir işiniz var.
  Düşük Risk

  Düşük Riskli Sözleşmeler

  SEM hizmetlerimiz yüksek referansa sahiptir ve harika bir iş sunarak sizlerinde güveninizi kazanmak isteriz. Bizim amacımız, bir sözleşmeye bağlı olduğunuz için değil, işimizi iyi yaptığımız için bizimle uzun süre çalışmanızdır.
  Pazarlama Stratejisi

  Her Bütçeye Uygun Çalışma

  Hizmetlerimiz her tür müşteriye uyarlanmıştır. Bu nedenle, müşteri olarak küçük, orta ve büyük şirketlere hizmet vermekteyiz. Bu hizmet, tam zamanlı bir çalışanı işe almaktan kaçınarak ve daha fazla sonuç verecek deneyimli bir ajans kullanarak maliyetlerinizi düşürmenizi sağlar.
  İşinizi büyütmek ister misiniz? Bizimle İletişime Geçin.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Yaptığım işi ve sektörü nasıl öğreneceksiniz?

  Size bir anket göndererek işinizi ve sektörünüzü öğreneceğiz. Tamamlandıktan sonra, anketi ve işinizle ilgili olabilecek ek soruları tartışmak için sizinle bir başlangıç ​​görüşmesi planlayacağız. Başlangıç ​​görüşmesinden sonra daha fazla araştırma yapacağız ve işinize özel bir strateji geliştireceğiz.

  İş yerime uygun reklamları nasıl oluşturacaksınız?

  Ankette, reklam tercihleriniz hakkında daha fazla bilgi ediniyoruz. Sizin için geliştirdiğimiz stratejiler işletmeniz için kullanacağımız reklamcılık yaklaşımını belirleyecektir. Bu yaklaşımı onaylarsanız, reklamları bir reklam takviminde geliştirmeye başlayacağız. Yayınlanmadan önce tüm ilanları önceden inceleme fırsatınız olacak.

  Size reklamlar için içerik sağlamam gerekiyor mu?

  Hayır, bize içerik sağlamak zorunda değilsiniz. Ancak, içeriğiniz varsa, onu kullanmaktan memnuniyet duyarız.

  Sizin için çalışanımız olan SEM yöneticiniz, markanıza uyan benzersiz reklamlar geliştirebilir. Hazır fotoğraflara, basit tasarım yazılımlarına ve ilgili haber kaynaklarına erişimimiz var. Bunu, hedef kitlenizin ilgisini çekecek reklamlar geliştirmek için kullanabiliriz.

  Reklamların doğru bir şekilde harcama yaptığından emin olmak için reklam kampanyasını izleyecek misiniz?

  Evet, SEM yöneticiniz reklam kampanyalarınızı günlük olarak izleyecektir. Reklamlar iyi performans göstermiyorsa, onları durdurur ve kampanyanızda ince ayarlar yaparız.

  Ayrıca, SEM yöneticiniz zaman ilerledikçe kampanyanızı optimize edecektir. Çoğu durumda, reklam kampanyanızda A/B bölme testleri yapıyoruz. Bu, reklamlarınızın birden çok varyasyonunu ve reklamların hedef kitlelerini test etme sürecidir. Farklı reklam kombinasyonlarını test ederek, verimlilik alanlarını belirleme olasılığımız daha yüksektir.

  Ne tür bir sonuç bekleyebilirim?

  Sizlere yollayacağımız raporda temel performans göstergeleri, web sitesi trafiği ve dönüşümler yer alacaktır. Bu raporlarda web sitenizin ne kadar trafik aldığını ve gerçekte kaç kişinin istenen sonuca dönüştüğünü değerlendireceğiz.

  Reklamlar sayesinde ne kadar kazanç sağlarım?

  Dönüşümlerin (kazancınızın) miktarı da değişecektir. Reklamlarımızdan elde edilen dönüşüm miktarını takip edebileceğiz. Bu, kademeli iyileştirmeler yapmak için reklam kampanyalarımızın performans verilerini kullanmamızı sağlayacaktır. Bunu göz önünde bulundurarak, dönüşüm oranınızın zamanla artacağını düşünüyoruz.

  Ancak, dönüşümleri etkileyen ve bizim kontrol etmediğimiz dış faktörlerin olduğunu unutmamak önemlidir. Buna fiyat, ürün kalitesi, web sitesi hedefi ve rekabet ettiğiniz pazar dahildir.

  Web siteme kaç ziyaretçi gelir?

  Her ay trafik miktarı (ziyaretçi sayısı) değişecektir. Bu, kampanyanızı ne kadar etkili hale getirdiğimize ve reklam bütçenize bağlıdır. Elimizde ne kadar çok veri olursa ve ayırdığınız bütçe ne kadar yüksek olursa sizin için o kadar çok ziyaretçi/dönüşüm üretebiliriz.

  Dijital pazarlama yoluyla müşteriler için yüzlerce fırsat yarattık.

  Sizinle iletişime geçmemiz için aşağıdaki formu doldurun.

  Veya hemen uzmanlarımızdan biriyle konuşun!

   Şimdi bu hizmet için iş başvurusu yap!

   Sizinle iletişime geçmemiz için aşağıdaki formu doldurun.