Sizin Ajans

Uygun Fiyatlı ve Sonuç Odaklı Arama Motoru Pazarlaması (SEM) Fiyatlandırması

Web Sitesi Trafiğini ve Dönüşümlerinizi arttırmanız için en iyisini yapacağız.

Arama Motorlarından Gelen Trafiği Arttırın

Sitenize gelen kaliteli trafikte artış elde edin.

Trafik ve SEM Yönetimi

Google’da bir PPC kampanyası başlatarak trafiğinizi artıracağız, böylece potansiyel müşterilerin işletmenizi bulmasına yardımcı olacağız. Bu PPC kampanyası, metin reklamlarından ve grafik reklamlarından oluşacaktır. Metin reklamları, müşterilerinizin çevrimiçi olarak aradığı belirli anahtar kelimeleri hedefler. Resim reklamları ise Google ile ilişkili milyonlarca popüler web sitesindeki potansiyel müşterileri hedefleyecektir.

SEM Fiyatlandırma

Web Sitenizdeki Dönüşümleri Artırın

Nispeten düşük bir maliyetle daha fazla dönüşüm elde edin.

Dönüşümler ve SEM Yönetimi

Trafiğinizi, açılış sayfası adı verilen dönüşüme hazır sayfalara göndereceğiz. Ölçümler ve raporlar aracılığıyla yatırım getirisini belirleyeceğiz. SEM uzmanlarımız, dönüşümleri en düşük maliyetle oluşturduğumuzdan emin olmak için anahtar kelimeleri, reklam yerleşimlerini ve diğer ölçümleri izleyecektir.
SEM Fiyatlandırma

SEM Yönetim Fiyatlandırmasından Reklam Yatırım Getirisini Artırın

Web sitenize nitelikli ziyaretçi çekin ve bugün daha fazla satış yapmaya başlayın.

Yatırım Getirisi ve SEM Yönetimi

Bizimle çalışmak, kampanyalarınızın genel verimliliğini ve yatırım getirisini artıracaktır. SEM yöneticilerimiz, Google ve Bing AdWords konusunda kapsamlı deneyime ve eğitime sahiptir. Müşterilerimizin çoğu, hizmetimizi kullandıklarında tıklama başına maliyetlerinde anında bir düşüş görüyor.

SEM Fiyatlandırma

Özel SEM Hizmetleri Fiyatlandırması

Tam olarak ihtiyacınız olanı elde etmeniz için esnek Arama Motoru Pazarlaması (SEM) fiyatlandırması

Reklam Yönetim Ücreti

Her müşteri ve her kampanya farklıdır. Fiyatlarımız kampanya sayısına göre değişmekle birlikte Arama Motoru Pazarlaması (SEM) yönetim fiyatı aylık ortalama 2000₺ ile 4000₺ arasında değişmektedir. Bu fiyat ihtiyacınız olan reklam kanallarının miktarına göre değişmektedir. Hizmetimiz, kampanyanızın geliştirilmesini, yönetimini ve optimizasyonunu içerir. Kampanyaya yapılacak reklam giderini içermez. Bu hizmetin değeri, size zaman ve para kazandıracak ve işinizin daha önemli yönlerine konsantre olmanızı sağlayacak olmasıdır.

Reklam Giderleri

Arama Motoru Pazarlaması (SEM) yönetim hizmetlerimizi kullanıyorsanız bir reklam bütçeniz olmalıdır. Reklam kampanyanızı imkanlarınıza göre geliştirip yöneteceğiz. Trafik ve dönüşüm oluşturmak için herhangi bir ücretli reklam kampanyasına en az 3000₺ harcamanızı öneririz. Genel olarak ne kadar çok harcarsanız o kadar çok sonuç alırsınız. Reklam ve trafik reklam kampanyalarına binlerce Türk Lirası harcayan birçok müşterimiz vardır.

Başarınız 1 Numaralı Önceliğimizdir

Büyümenize adanmış en üst sıralarda yer alan bir Arama Motoru Pazarlaması (SEM) ajansıyız.

Hizmet Standartlarımız

SEM Uzmanı
Size Atanmış
SEM Uzmanı
Sözleşme
Uzun Vadeli Sözleşmeler Yok
7/24 Analitik
Ön Onaylı İçerik
Özel Reklam Oluşturma
Ön Onaylı İçerik

Arama Motoru Pazarlaması için Neden Sizin Ajans

Müşterilerimizin arama motoru pazarlaması hizmetimizi sevmesinin birkaç nedeni

Arama Motoru Pazarlaması (SEM) Konusunda Uzmanız

Uzun süredir müşterilerimizin satışlarını artıran Arama Motoru Pazarlaması (SEM) kampanyaları yönetiyoruz. Dönüşümleri artırmak için SEM kampanyalarını yapılandırmanın en iyi yollarını biliyoruz. Bunu kendi başınıza çözmeye çalışmaktan kendinizi kurtarın. SEM yönetimi bu şekilde daha karmaşık hale geliyor ve buna ayak uyduracak bir reklam ajansına ihtiyaç duyuluyor.

Yönetim Ücretleri Sabittir

Fiyatlarımız sabittir ve reklam yatırımınız arttıkça artmaz. Sadece daha fazla saat gerekliyse artar. Reklam bütçenizin bir yüzdesini almıyoruz. Biz bu modele inanmıyoruz. Bu hizmet, reklam bütçenizi en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır.

Düşük Riskli Sözleşmeler Yapıyoruz

Sözleşmelerimizde 3 ayda bir feshetme hakkı sunuyoruz. İlk 3 ay sonrasında da hizmetimizden memnun kalmazsanız, herhangi bir zamanda yazılı veya dijital (e-posta) yoluyla 30 günlük bildirimle iptal etme imkanınız vardır. 30 gün sonra tüm hizmetleri iptal edeceğiz ve sahip olduğumuz tüm alt yapı bilgilerini iade edeceğiz. Ancak potansiyel müşteriler, arama motorlarında yüksek artışları görmenin genellikle 3 ila 6 ay sürdüğünü bilmelidir.

Hala Sorularınız mı Var?

Arama Motoru Pazarlaması (SEM) hizmet fiyatlandırmamız, işinize uyacak şekilde tamamen özelleştirilebilir.