Sizin Ajans

E-posta Pazarlama

Sizin Ajans E-posta Pazarlama Ajansı

Satış döngünüzü hızlandırın.

  Hedef Odaklı E-posta Pazarlama Hizmeti

  E-posta pazarlama hizmetlerimiz, satış döngünüzü hızlandırmanıza yardımcı olur. Amaç, potansiyel müşterilerinizi satış hunisinin bir aşamasından diğerine taşımaktır. İşimiz, insanları ürün ve hizmetlerini satın almaya motive eden e-postalar oluşturmak ve göndermektir. Bunu yapmak için müşterilerin kolayca unutamayacakları çekici haber bültenleri üreteceğiz. Potansiyel pazarlama müşterilerinize sistematik bir e-posta akışı göndermek için “damla kampanyaları” veya e-posta otomasyon dizileri de oluşturabiliriz. Satış döngünüzü hızlandıracak, değerli zamandan tasarruf edecek ve deneyimli kadromuzdan yararlanacaksınız.
  E-posta Pazalama

  Neden E-posta Pazarlaması Yapmalısınız?

  E-posta pazarlaması en deneyimli hizmetlerden biridir ve uzun süre hizmet kalacaktır. E-posta pazarlama hizmetlerini kullanmayı düşünmeniz için bazı nedenler;

  • Tüketicilerin hepsi e-posta uygulamalarını kullanıyor
  • Tüketicilerin %91’i e-postalarını her gün kontrol ediyor
  • Tüketicilerin %86’sı iş yaptıkları şirketlerden promosyon e-postaları almak istiyor
  • Tüketicilerin 1/3’ü e-posta hizmeti sayesinde ürün ve hizmet satın salıyor
  • E-posta pazarlamasına harcanan her 10₺ için ortalama yatırım getirisi 44₺’dir.
   
   

  Yukarıda yazanların hepsi doğrudur, ancak tüketiciler içeriğin değerli olduğuna, hayatlarına veya işlerine bir şeyler katan e-posta almak istiyorlar. Hedef kitlenizin seveceği e-postalar oluşturmanıza yardımcı olacağız.

  E-posta Pazalaması

  E-postalarınızı uzmanlarımız özenle oluştursun.

  Sizin Ajans E-posta Pazarlama Hizmetleri

  İşletmeler için E-posta Pazarlama Hizmetleri

  E-posta Pazalama Stratejisi
  E-posta Pazarlama Stratejisi

  İlk adımımız, işletmeniz için bir e-posta pazarlama stratejisi geliştirmek olacaktır. Kampanyanızın “kime, neden, ne zaman ve nasıl” olduğunu belirleyeceğiz. Hedef kitlenizi inceleyeceğiz ve hedeflenecek en iyi kitlenin kim olacağını belirleyeceğiz. Son olarak markanızın mesajının ne olması gerektiğini ve nasıl değer katacağımızı belirlemek için bir e-posta stratejisi oluşturacağız.

  E-posta Raporlaması
  Raporlama

  Ajansımız, ilerlememizi kontrol edebilmeniz için e-posta pazarlama performansınızı değerlendirmek için her ay raporlar gönderecektir. Analiz ettiğimiz ana metrikler aboneler, açılma oranları, tıklama oranları ve dönüşümlerdir. Bu sonuçları iyileştirmek için stratejimizi her ay gözden geçirecek, analiz edecek, optimize edip yeni stratejiler oluşturacağız.

  Pazarlama Yazılımı
  Pazarlama Yazılımı
  Farklı e-posta pazarlama araçlarıyla çalışıyoruz. Sizlere en iyisini tavsiye edeceğiz veya sahip olduğunuz yazılımı kullandığımız yazılıma uyarlayacağız. En uygun yazılım seçildikten sonra onu kuracak, optimize edecek ve elimizden gelenin en iyisini yapmak için uygulayacağız. Kullandığımız yazılım ile potansiyel müşterilere e-posta gönderebiliriz.
  E-posta Toplama
  E-posta Toplayacağız
  Bir sonraki adımda, e-posta listenizi geliştirmek için bir strateji oluşturacağız. Müşteriye, hizmete veya ürüne bağlı olarak, genellikle insanları değerli bir şey karşılığında e-posta adreslerini kaydetmelerini teşvik eden teklifler yollayacağız. Mesela ücretsiz kılavuzlar, kontrol listeleri, testler, e-kitaplar karşılığında e-postalarını kaydetmelerini isteyebiliriz. İşletmeniz için daha fazla potansiyel müşteri çekmek için en iyi müşteri adayı verilerini geliştireceğiz.
  Harekete Geçirici Mesajlar
  Harekete Geçirici Mesajlar

  En önemli eylemlerden biri, tekliflerimizi tanıtmak için web sitelerinde harekete geçirici mesajlar yayınlamaktır. Bu hizmet, web sitesi ziyaretçilerinizi e-posta abonelerine dönüştürmenize yardımcı olacaktır. Genelde web sitesinde harekete geçirici mesajlar arasında kayan başlıklar, pop-up açılır formları, kenar çubuğu formları olur.

  E-posta Listesi Bakımı
  E-posta Listesi Bakımı

  Listeleri temiz tutmak çok önemlidir. Bunun için liste bakım çalışmaları gerçekleştireceğiz. Taahhüt edilmemiş aboneleri e-posta listenizden çıkaracağız. Aboneleriniz e-postalarınızla etkileşime geçmezse, e-postalarınız ilerleyen zamanlarda spama düşmeye başlayacaktır. Kötü bir e-posta listesi spam nedeni olabilir. Güvenliği ihlal edilmemiş bir e-posta listeniz olduğundan emin olmak için kişilerinizin katılımını sürekli olarak izleyeceğiz.

  Reklam Kampanyaları
  Reklam Kampanyaları
  E-posta listenizi büyütmenin en hızlı yolu, teklif sayfalarının reklamını yapmaktır. Bunu yapmak için sosyal medya reklamcılığımızı veya arama motoru reklamcılığı hizmetlerimizi kullanmalısınız. Bizler, daha fazla abone oluşturmak için teklif sayfalarının sosyal ağlarda veya arama motorlarında reklamını vereceğiz. Reklamlardan gelen trafiği, insanların e-posta listelerini seçmelerine olanak tanıyan özel bir açılış sayfasına yönlendireceğiz.
  E-posta Bültenleri
  E-posta Bültenleri

  E-posta pazarlama uzmanlarımız, işletmenizi yansıtan e-posta bültenleri tasarlayacaktır. Geliştirdiğimiz e-postalar, e-posta teslim edilebilirliği, açılma oranları, tıklama oranları ve dönüşümler için en iyi uygulamaları kullanacaktır. E-postalarınızdaki içerik, ilgili blogları, yaptığınız çalışmaları, yaklaşan etkinlikleri ve daha fazlasını içerebilir.

  Size Uygun Fiyatlı ve Etkili İçerik Pazarlama Hizmeti teklifi yapalım. Bizimle İletişime Geçin.

  İçerik Pazarlama Hizmetleri İçin Neden Biz?

  Tam Hizmet

  Tam Hizmet Sağlıyoruz

  Sizin için çok daha fazlasını yapabiliriz. İşinizi büyütmenize ve E-posta pazarlamadan elde edeceğiniz kazancı katlayarak artırmanıza yardımcı olacak eksiksiz hizmet çözümleri sunuyoruz. Örneğin E-posta listenizi büyütmek için Google üzerinde reklamcılık hizmetleri, sosyal medya yönetimi ve içeriğinizi hedef kitlenize dağıtmak için sosyal medya reklamları sunuyoruz.

  Düşük Risk

  Düşük Riskli Sözleşmeler

  İçerik Pazarlama hizmetlerimiz yüksek referansa sahiptir ve harika bir iş sunarak sizlerinde güveninizi kazanmak isteriz. Bizim amacımız, bir sözleşmeye bağlı olduğunuz için değil, işimizi iyi yaptığımız için bizimle uzun süre çalışmanızdır.

  Pazarlama Stratejisi

  Her Bütçeye Uygun Çalışma

  Hizmetlerimiz her tür müşteriye uyarlanmıştır. Bu nedenle, müşteri olarak küçük, orta ve büyük şirketlere hizmet vermekteyiz. Bu hizmet, tam zamanlı bir çalışanı işe almaktan kaçınarak ve daha fazla sonuç verecek deneyimli bir ajans kullanarak maliyetlerinizi düşürmenizi sağlar.
  İşinizi büyütmek ister misiniz? Bizimle İletişime Geçin.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Yaptığım işi ve sektörü nasıl öğreneceksiniz?

  Size bir anket göndererek işinizi ve sektörünüzü öğreneceğiz. Tamamlandıktan sonra, anketi ve işinizle ilgili olabilecek ek soruları tartışmak için sizinle bir başlangıç ​​görüşmesi planlayacağız. Başlangıç ​​görüşmesinden sonra daha fazla araştırma yapacağız ve işinize özel bir strateji geliştireceğiz.

  İş yerime uygun içerikleri nasıl oluşturacaksınız?

  Sizlere yolladığımız anketin sonuçlarında, hedef kitleniz ve e-posta tercihleriniz hakkında daha fazla bilgi ediniyoruz. Sizin için geliştirdiğimiz stratejide, işletmeniz için kullanacağımız e-posta pazarlama yaklaşımını belirleyecektir. Bu yaklaşımı onaylarsanız, işletmeniz için e-postalar geliştirmeye başlayacağız. Yayınlanmadan önce tüm ilanları önceden inceleme fırsatınız olacak.

  Size e-postalar için içerik sağlamam gerekiyor mu?

  Hayır, bize içerik sağlamak zorunda değilsiniz. Ancak, içeriğiniz varsa, onu kullanmaktan memnuniyet duyarız. Sizin için çalışanımız olan E-posta Pazaralama uzmanımız, markanıza uyan benzersiz e-postalar geliştirebilir. Hazır fotoğraflara, basit tasarım yazılımlarına ve ilgili haber kaynaklarına erişimimiz var. Bunu, hedef kitlenizin ilgisini çekecek e-postalar geliştirmek için kullanabiliriz.

  Reklamların doğru bir şekilde harcama yaptığından emin olmak için e-posta kampanyalarını izleyecek misiniz?

  Evet, dijital pazarlama uzmanımız e-posta kampanyalarınızı haftalık olarak izleyecektir. E-posta listenizi aktif olarak izleyecek, bağlı olmayan aboneleri kaldıracak ve en iyi sonuçları almak için e-postalarınızı optimize edeceğiz.

  Ne tür bir sonuç bekleyebilirim?

  Sizlere yollayacağımız raporda temel performans göstergeleri, yeni aboneler, açılma oranları, tıklama oranları ve dönüşümler yer alacaktır. Dönüşümleri optimize etmek için bu metrikleri aylık olarak ölçecek ve değerlendireceğiz.

  Her ay ne kadar e-posta gönderilmesi gerekiyor?

  Çoğu işletmede haftalık olarak blog yazılmalıdır. Yayınlanan içeriğin veya blogların hacmi her işletmeye göre değişir. İçerik pazarlamasının amacı, farkındalığı, katılımı ve web sitesi trafiğini artırmaktır. Bu nedenle, ne kadar çok içerik oluşturursanız, ziyaretçileri kazanmak için o kadar çok fırsatınız olur. Bazı küçük işletmeler günlük içerik oluştururken, diğerleri haftalık veya aylık içerikler oluşturup e-postalar gönderir. Çoğu işletmede haftalık e-posta gönderilmelidir. Ancak, e-posta içeriğinin hacmi her işletme için farklıdır. E-posta gönderilmesinin amacı, farkındalığı, katılımı ve web sitesi tıklamalarını artırmaktır. Bu nedenle, ne kadar çok e-posta gönderirseniz, ziyaretçi çekmek için o kadar çok fırsatınız olur. Bazı küçük işletmeler günlük e-postalar gönderirken, diğerleri haftalık veya aylık e-postalar gönderir.

  "Damla Kampanyası" nedir ve neden buna ihtiyacım var?

  Damla kampanyaları otomatik e-posta dizileridir. Daha basit bir ifadeyle, e-posta listenizdeki kişilere gönderebileceğiniz önceden hazırlanmış bir dizi e-postadır. Damla kampanyalarının amacı, e-posta listenizdeki kişileri soğuk kitleden sıcak kitleye çevirmektir. Diğer bir deyişle ürünlerinizi sizden satın alma olasılığını artırmaktır. E-posta pazarlama ajansımız, abonelerinize değer katan ve hizmetlerinizi sistematik bir şekilde tanıtan e-posta dizileri oluşturacaktır.

  Dijital pazarlama yoluyla müşteriler için yüzlerce fırsat yarattık.

  Sizinle iletişime geçmemiz için aşağıdaki formu doldurun.

  Veya hemen uzmanlarımızdan biriyle konuşun!

   Şimdi bu hizmet için iş başvurusu yap!

   Sizinle iletişime geçmemiz için aşağıdaki formu doldurun.