Sizin Ajans

Daha Fazla Trafik ve Kaliteli Dönüşüm Elde Etmek için E-posta Pazarlama Hizmeti

E-posta Pazarlama Hizmeti Fiyatlandırması

Satış Döngünüzü Hızlandırın

E-posta Pazarlama Hizmeti sayesinde potansiyel müşterileri bir sonraki seviyeye taşıyın.

E-posta Listelerinizi Büyütün

Potansiyel müşterilerle e-posta listenizi büyütün. Özel teklifler ve promosyonlar geliştirerek e-posta listenizi büyütmenize yardımcı olacağız. Reklam uzmanlarımız, yeni potansiyel müşteriler çekmek için ilgili kanallarda reklamlar oluşturacaktır. Ayrıca, ziyaretçileri potansiyel müşterilere dönüştürmek için web sitenizdeki harekete geçirici mesajları entegre etmenize yardımcı olacaklardır.

Mail Abonelik
E-posta Toplama Örneği

Müşteri Etkileşimlerinizi Arttırın

E-postalarınızın görüntüleme ve tıklama oranlarını arttırın.

Talep Yaratan Bültenler Gönderin

E-posta Pazarlama fiyatlarımıza haber bültenlerinin tasarımı, yazılması ve gönderilmesi dahildir. Pazarlama uzmanlarımız işletmenizi inceleyecek ve potansiyel müşterilerinize değer katan e-postalar oluşturacaktır. Ayrıca e-posta kampanyalarını oluştururken en iyi uygulamaları takip edeceklerdir.
Mail Teması
Market Sektörü İçin Hazırlanmış Kampanya E-posta Örneği

Potansiyel Müşterilerinizi Motive Edin ve Daha Fazla Satın Almalarını Sağlayın

Web sitenize nitelikli trafik çekin ve bugün daha fazla satış yapın.

Potansiyel Müşterilerinizi Büyütün

Sizin yerinize aylık e-postalar göndererek potansiyel müşterilerinizi destekleyeceğiz. Hedef kitlenize onları satın alan müşterilere dönüştüren tutarlı bir e-posta akışı göndermek için otomatik kampanyalar veya “damla kampanyaları” geliştireceğiz.

Mail Otomasyonu

%100 Kişiselleştirilmiş E-posta Pazarlama Hizmeti Fiyatlandırması

Tam olarak ihtiyacınız olanı elde etmeniz için esnek e-posta pazarlama hizmeti fiyatlandırması.

E-posta Pazarlama Fiyatlandırması

Fiyatlandırmamız her müşterinin ihtiyacına göre değişir, kampanyalar bir ay veya daha uzun olabilir. Fiyatlarımız esnektir ve işletmeniz için yönettiğimiz e-posta ve damla kampanyalarının sayısına bağlıdır. E-posta listenizi büyütmek için aynı zamanda sosyal medya reklamları ve google reklamlarınıda kullanabiliriz. E-posta pazarlama hizmetlerimizin değeri, potansiyel müşterilerinizle bağlantı kurmanıza, satış döngünüzü hızlandırmanıza ve bunu kendi başınıza uygulamaya çalışırken size zaman kazandıracak olmasıdır.