Sizin Ajans

İçerik Pazarlama

Ziyaretçileri Web Sitenize Çekelim

Daha yüksek sıralamalar ve daha fazla trafik.

  İçerik Pazarlama Hizmetleri

  Ajansımızın içerik pazarlama hizmetleri, web sitenizin trafiğini artırmanıza yardımcı olacaktır. Diğer kanallardan (sosyal ağlar, arama motorları veya e-posta pazarlaması) ziyaretçileri online olarak web sitenize çekebileceğiz. İçerik yazarlarımız, hedef kitlenizi çekmek, güven oluşturmak ve satışları etkilemek için alakalı içerik üretecektir. İçerik pazarlama hizmetlerimiz, web sitenizde strateji geliştirme, içerik yazma, düzenleme ve yayınlamadan oluşur.

  İçerik Pazarlama

  Neden İçerik Pazarlaması Yapmalısınız?

  İçerik Pazarlama

  Dijital pazarlamada içerik her şeydir, her şeyden önemlidir. Okuyucularınızın kalbine ulaşan çekici ve değerli içerikler oluşturarak hedef kitlenizin güvenini kazanabilirsiniz. Araştırmalar, hedef kitleniz ne kadar çok içerik tüketirse, bir ürün satın alma veya bir hizmet kiralama olasılığının o kadar yüksek olduğunu gösteriyor. İçerik pazarlamasına yatırım yapmanız için diğer nedenler;

  • Alakalı içerik üreten web siteleri, düzenli olarak 10 kata kadar daha fazla trafik alır ve neredeyse 6 kat daha fazla dönüşüme sahiptir.
  • İçerik pazarlaması, geleneksel pazarlamaya göre %62 daha az maliyetlidir ve üç kat daha fazla potansiyel müşteri oluşturur
  • Ayrıca içerik pazarlaması, e-posta ve sosyal medya pazarlama çabalarınızı daha fazla kazanca dönüştürür
   

  İçerik pazarlaması daha az maliyetlidir, dönüşümleri daha fazla etkiler ve geleneksel reklamcılık biçimlerinden daha etkilidir. İçerik pazarlama hizmetlerimiz, sonuç üretecek ve tüm çevrimiçi pazarlama varlığınızı iyileştirecek içerik yazmanıza yardımcı olacaktır.

  İçeriklerinizi uzmanlarımız özenle oluştursun.

  Sizin Ajans İçerik Pazarlama Hizmetleri

  İşletmeler için İçerik Pazarlama Hizmetleri

  İçerik Pazarlama Stratejisi

  İçerik Pazarlama Stratejisi

  Atacağımız ilk adım, benzersiz bir strateji tasarlamak olacaktır. Müşterilerinizin davranışlarını inceleyeceğiz ve müşterileriniz hakkında daha fazla bilgi edineceğiz. Bu veriler, müşterilerin dikkatini çeken içerikler yazmamıza yardımcı olacaktır. Öte yandan, hangi konuları yazacağımızı ve ne zaman yayınlanacağını görmenizi sağlayacak bir blog takvimi yapacağız. Son olarak, yayınlamadan önce tüm içeriği onayınız için size önceden göndereceğiz.

  İçerik Geliştirme

  İçerik Geliştirme

  İçerikleriniz ekibimiz tarafından yazılır, düzenlenir ve yayınlanır. Bu içerikler işletmeniz için tutarlı ve kaliteli içerik olacaktır. Geliştirdiğimiz içerikler işletmenize özel olacak ve web sitenizde yayınlanacaktır. Ağırlıklı olarak wordpress ile çalışıyoruz ancak başka araçlar üzerinde de çalışabiliriz. Sisteminize uyum sağlarız veya size diğer olası yolları gösteririz.

  İçerik Dağıtımı

  İçerik Dağıtımı

  Bu hizmet, içeriğinizin sosyal medya platformlarına otomatik olarak dağıtılmasını içerir. Ancak bu dağıtımı daha sağlam hale getirmek için sosyal medya reklam hizmetlerimizin ve/veya e-posta pazarlama hizmetlerimizin bir kombinasyonunu kullanmanızı öneririz. Bu hizmet, içeriğinizi tanıtmak için bir kitle oluşturmanıza yardımcı olacaktır.

  Google Analitik Paneli

  İçerik Pazarlama Raporlaması

  Ajansımız, hizmetlerimizin performansını değerlendirmek için her ay içerik pazarlama raporları gönderecektir. Bir sonraki içeriği optimize etmek için tüm metrikleri derinlemesine analiz edeceğiz. Analiz edeceğimiz ana metrikler, her yeni kullanıcı için web sitesi trafiğindeki ve sitede geçirilen süredeki artış olacaktır.
  Size Uygun Fiyatlı ve Etkili İçerik Pazarlama Hizmeti teklifi yapalım. Bizimle İletişime Geçin.

  İçerik Pazarlama Hizmetleri İçin Neden Biz?

  Tam Hizmet

  Tam Hizmet Sağlıyoruz

  Sizin için çok daha fazlasını yapabiliriz. İşinizi büyütmenize ve içerik pazarlamadan elde edeceğiniz kazancı katlayarak artırmanıza yardımcı olacak eksiksiz hizmet çözümleri sunuyoruz. Örneğin içeriğinize trafik çekmek için Google üzerinde reklamcılık hizmetleri, sosyal medya yönetimi ve içeriğinizi hedef kitlenize dağıtmak için sosyal medya reklamları sunuyoruz.

  Düşük Risk

  Düşük Riskli Sözleşmeler

  İçerik Pazarlama hizmetlerimiz yüksek referansa sahiptir ve harika bir iş sunarak sizlerinde güveninizi kazanmak isteriz. Bizim amacımız, bir sözleşmeye bağlı olduğunuz için değil, işimizi iyi yaptığımız için bizimle uzun süre çalışmanızdır.

  Pazarlama Stratejisi

  Her Bütçeye Uygun Çalışma

  Hizmetlerimiz her tür müşteriye uyarlanmıştır. Bu nedenle, müşteri olarak küçük, orta ve büyük şirketlere hizmet vermekteyiz. Bu hizmet, tam zamanlı bir çalışanı işe almaktan kaçınarak ve daha fazla sonuç verecek deneyimli bir ajans kullanarak maliyetlerinizi düşürmenizi sağlar.
  İşinizi büyütmek ister misiniz? Bizimle İletişime Geçin.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Yaptığım işi ve sektörü nasıl öğreneceksiniz?

  Size bir anket göndererek işinizi ve sektörünüzü öğreneceğiz. Tamamlandıktan sonra, anketi ve işinizle ilgili olabilecek ek soruları tartışmak için sizinle bir başlangıç ​​görüşmesi planlayacağız. Başlangıç ​​görüşmesinden sonra daha fazla araştırma yapacağız ve işinize özel bir strateji geliştireceğiz.

  İş yerime uygun içerikleri nasıl oluşturacaksınız?

  Sizlere yolladığımız anketin sonuçlarında, hedef kitleniz ve içerik tercihleriniz hakkında daha fazla bilgi ediniyoruz. Sizin için geliştirdiğimiz stratejide, işletmeniz için kullanacağımız içerik pazarlama yaklaşımını belirleyecektir. Bu yaklaşımı onaylarsanız, işletmeniz için içerik geliştirmeye başlayacağız. Yayınlanmadan önce tüm ilanları önceden inceleme fırsatınız olacak.

  Size bloglar için içerik sağlamam gerekiyor mu?

  Hayır, bize içerik sağlamak zorunda değilsiniz. Ancak, içeriğiniz varsa, onu kullanmaktan memnuniyet duyarız. Sizin için çalışanımız olan İçerik Pazaralama uzmanımız, markanıza uyan benzersiz içerikler yazabilir. Hazır fotoğraflara, basit tasarım yazılımlarına ve ilgili haber kaynaklarına erişimimiz var. Bunu, hedef kitlenizin ilgisini çekecek içerikler geliştirmek için kullanabiliriz.

  Ne tür bir sonuç bekleyebilirim?

  Sizlere yollayacağımız raporda temel performans göstergeleri, web sitesi trafiği ve dönüşümler yer alacaktır. Bu raporlarda web sitenizin ne kadar trafik aldığını ve gerçekte kaç kişinin istenen sonuca dönüştüğünü değerlendireceğiz.

  Her ay ne kadar içerik yayınlamanması gerekiyor?

  Çoğu işletmede haftalık olarak blog yazılmalıdır. Yayınlanan içeriğin veya blogların hacmi her işletmeye göre değişir. İçerik pazarlamasının amacı, farkındalığı, katılımı ve web sitesi trafiğini artırmaktır. Bu nedenle, ne kadar çok içerik oluşturursanız, ziyaretçileri kazanmak için o kadar çok fırsatınız olur. Bazı küçük işletmeler günlük içerik oluştururken, diğerleri haftalık veya aylık içerikler oluşturup e-postalar gönderir.

  Yazdığınız bloglar ne kadar kelime içeriyor?

  Çoğu blog 250 ila 500 kelime arasında değişir. Yine de, uzunluk her işletme için değişebilir. Bazı müşteriler daha uzun ve daha fazla içerikli blogları tercih ederken, diğerleri daha kısa ve daha sık blogları tercih edebilir.

  Dijital pazarlama yoluyla müşteriler için yüzlerce fırsat yarattık.

  Sizinle iletişime geçmemiz için aşağıdaki formu doldurun.

  Veya hemen uzmanlarımızdan biriyle konuşun!

   Şimdi bu hizmet için iş başvurusu yap!

   Sizinle iletişime geçmemiz için aşağıdaki formu doldurun.