Sizin Ajans

Sosyal Medya Reklamcılığı

Daha fazla trafik ve daha fazla dönüşüm.

  Facebook
  Instagram
  LinkedIn
  Twitter
  Youtube
  Pinterest
  Facebook Reklamlar Ekran Görüntüsü

  Sosyal Medya Reklam Hizmetlerimiz Size Yardımcı Olabilir:

  Reklam bütçenizi akıllıca harcıyoruz:

  Sosyal medya reklamcılığı, günümüzde mevcut olan en karlı reklam biçimidir. 50₺ harcayıp 1.000 kişiye ulaşabilirsiniz. Geleneksel medya ile karşılaştırıldığında, sosyal medya reklamcılığı 3 kat daha ucuzdur.

  Hedef kitlenize doğrudan ulaşıyoruz:

  Sosyal ağlar aracılığıyla reklam vermek çok mantıklıdır çünkü doğrudan hedef kitlenize ulaşabiliriz. Aşağıdakilere dayalı olarak insanlara ulaşmanıza yardımcı olabiliriz:

  Demografi: İnsanlara ilgi alanlarına ve davranışlarına dayalı olarak çevrimiçi reklamlar yayınlayın. Yaşları, yerleri, belirli gelir seviyelerini ve daha fazlasını hedefleyebiliriz!

  E-posta listeleri: E-posta listeniz ile sosyal medya profillerini eşleştirebilir ve daha önce sizlerden ürün almış müşterilere kişiselleştirilmiş reklamlar yayınlayabiliriz. Potansiyel müşterilerden veya eski müşterilerinizden e-postalarınız varsa, satışları tekrarlayabilir veya onlara yeni ürünler gösterebilirsiniz.

  Web sitesi ziyaretçileri: Web sitenize gelen ziyaretçileri sosyal medya profilleri ile eşleştirip direk o müşterilere reklam verebiliriz. Dönüşüm oranınızı artırmak için müşterilerinizin karşısına tekrar tekrar çıkacağız.

  Sosyal medya reklamcılığı ile hızlı sonuçlar alın:

  Sosyal medya reklamcılık hizmetlerimiz ile hızlı bir şekilde dönüşüm alıp kısa zaman içerisinde para kazanabilirsiniz. İnsanlara anında ulaşabilir. Bu, hızlı bir şekilde takipçi, katılım ve web sitesi trafiği oluşturabileceğiniz anlamına gelir. Ne kadar çok yatırım yaparsanız, o kadar çok insanla iletişime geçebiliriz. Daha fazla kişiye ulaşmak, daha fazla bilinirlik, trafik ve satış elde etmek demektir.

  Gerçek: 100 küçük işletme reklam hesabını inceledik. Reklam hesaplarının %95’i doğru şekilde optimize edilmemiş ve bu da boşa harcanan reklam harcamalarına neden olmuş. Boşuna Bir Türk Lirası daha harcamayın.

  Dönüşüm Kanıtlanmış Sosyal Medya Reklam Hizmetleri

  Sosyal medya reklam hizmetlerimiz, sosyal medyada anında sonuç almanıza yardımcı olur. Ürünlerinizi veya hizmetlerinizi, onlarla ilgilenebilecek binlerce kişinin önüne çıkartırız. Sosyal Medya Reklamcılığı hizmetlerimiz, bugün mevcut olan en uygun maliyetli ve hedefli reklamcılık biçiminden yararlanmanıza olanak tanır.

  Facebook Reklam İstatistikler Ekran Görüntüsü

  Sosyal Medya Reklamcılığı Hizmetlerimiz

  İşletmeler İçin Sosyal Medya Reklamcılığı

  Facebook
  Facebook Reklamları
  İstediğiniz kitleye ulaşmak ve web sitenize trafik çekmek için en popüler sosyal medya reklam platformunu kullanıyoruz. B2C ve B2B kitlelerini hedefleyip dönüşümler elde ediyoruz.
  Instagram
  Instagram Reklamları
  Ürün ve hizmetlerinize ilgi çekmek için görsel açıdan en çekici platformu kullanıyoruz. Etkili sosyal medya reklamlarıyla Instagram’ın haber akışında dikkatleri üzerinize çekiyoruz.
  LinkedIn
  LinkedIn Reklamları
  İşletme sahiplerine ve profesyonellere ulaşmak için LinkedIn reklamlarını kullanıyoruz. Farkındalık, web sitesi trafiği ve dönüşümleri etkilemek isteyen bir B2B şirketiyseniz, LinkedIn reklamcılığını kullanacağız.
  Twitter
  Twitter Reklamları
  Müşterilere ve profesyonellere ulaşmak için Twitter reklamlarını kullanıyoruz. Hem B2B hem de B2C, kitlenizle bağlantı kurmak için Twitter’ı kullanabiliriz.
  Youtube
  YouTube Reklamları
  Ürünlerinize ve hizmetlerinize ilgi çekmek için görsel olarak en çekici platformu kullanıyoruz. Etkili sosyal medya reklamları ile YouTube videolarında gözler üzerinizde olsun.
  Pinterest
  Pinterest Reklamları
  Ürün ve hizmetlerinizle ilgili pin arayan kişileri hedefliyoruz. Kadınlara ve perakende ürün tüketicilerine ulaşmak için en iyi sosyal medya reklam platformunu kullanıyoruz.
  Reklam kampanyalarınızı uzman çalışanlarımız yönetsin.

  Sosyal Medya Reklamcılığı Hizmet Sürecimiz

  1. Aşama: Reklam hesabınızı uzman çalışanlarımız inceleyecek

  Reklamcılık deneyimine sahip bir sosyal medya yöneticisi hesabınızı yöneterek, maliyetleri düşürmenize ve sonuçları artırmanıza yardımcı olacaktır. Uzman Sosyal medya yöneticimiz işinizi ve sektörünüzü öğrenecek, bir reklam stratejisi geliştirecek ve uygulayacaktır.

  2. Aşama: Gerçek bir reklam stratejisi geliştireceğiz

  İlk kuralımız, bir reklam stratejimiz olana kadar para harcamamaktır. İşletmeniz için net ve özlü bir reklam stratejisi geliştireceğiz. Ziyaretçileri web sitesi trafiğine ve dönüşümlere nasıl dönüştürmeyi planladığımızı sizlerle paylaşıp pazarlama hunileri yapacağız.

  3. Aşama: Çekici reklamlar oluşturacağız

  İnsanların gerçekten tıklamak istediği reklamlar tasarlayacağız. Reklam uzmanlarımız kampanyanız için metninizi, manşetlerinizi yazacak ve görseller geliştirecektir. Ayrıca, hangi reklamların en iyi sonuçları verdiğini belirlemek için reklamlarınız için bir A / B ayırma testi gerçekleştireceğiz.

  4. Aşama: Reklamlarınızı kontrol edip ve optimize edeceğiz

  Reklam kampanyalarınızın düşük performanslı alanlarını hızla belirleyip optimize edeceğiz. Kampanyanızı her gün izleyeceğiz. Sonuçlar azalmaya başlarsa, bunu hemen tespit eder ve düşük performanslı reklamları durdururuz. Ayrıca, dönüşümlerin gelmeye devam etmesi için yeni reklamlar başlatabiliriz.

  5. Aşama: Aylık raporlar paylaşacağız

  Sosyal medya reklamlarınızı incelemeniz için aylık raporlar hazırlayacağız. Sizlerde ilerlemeyi tartışmak isterseniz sizinle toplantılar yapacağız.

  Profesyonel Sosyal Medya Reklam Kampanyalarınız olsun ister misiniz? Bizimle İletişime Geçin.

  Sosyal Medya Reklamcılığı Hizmeti İçin Neden Biz?

  Sosyal Medya Reklamcığı

  Reklam Uzmanıyız

  Her gün sosyal medya reklam kampanyaları yürütüyoruz. Metin, başlıklar ve anahtar kelimelerle ilgili en iyi uygulamalar konusunda deneyime ve kanıtlanmış verilere sahibiz. A/B ayırma testi, dönüşüm optimizasyonu ve yeniden hedeflemeyi biliyoruz. Bunu anlamaya çalışarak zamanınızı harcamayın. Sizlerinde yürütmeniz gereken bir işiniz var.
  Düşük Risk

  Düşük Riskli Sözleşmeler

  Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetlerimiz yüksek referansa sahiptir ve harika bir iş sunarak sizlerinde güveninizi kazanmak isteriz. Bizim amacımız, bir sözleşmeye bağlı olduğunuz için değil, işimizi iyi yaptığımız için bizimle uzun süre çalışmanızdır.

  Pazarlama Stratejisi

  Her Bütçeye Uygun Çalışma

  Hizmetlerimiz her tür müşteriye uyarlanmıştır. Bu nedenle, müşteri olarak küçük, orta ve büyük şirketlere hizmet vermekteyiz. Bu hizmet, tam zamanlı bir çalışanı işe almaktan kaçınarak ve daha fazla sonuç verecek deneyimli bir ajans kullanarak maliyetlerinizi düşürmenizi sağlar.
  Size Uygun Fiyatlı ve Etkili Sosyal Medya Reklamcılığı teklifi yapalım.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Yaptığım işi ve sektörü nasıl öğreneceksiniz?

  Size bir anket göndererek işinizi ve sektörünüzü öğreneceğiz. Tamamlandıktan sonra, anketi ve işinizle ilgili olabilecek ek soruları tartışmak için sizinle bir başlangıç ​​görüşmesi planlayacağız. Başlangıç ​​görüşmesinden sonra daha fazla araştırma yapacağız ve işinize özel bir strateji geliştireceğiz.

  İş yerime uygun reklamları nasıl oluşturacaksınız?

  Ankette, ankette tercihleriniz hakkında daha fazla bilgi ediniyoruz. Sizin için geliştirdiğimiz stratejiler işletmeniz için kullanacağımız reklam kampanyası yaklaşımını belirleyecektir. Bu yaklaşımı onaylarsanız, reklamları bir reklam takviminde planlamaya başlayacağız. Tüm içerikleri sosyal medya sayfalarınızda yayınlanmadan önce inceleme fırsatınız olacak.

  Size reklamlar için içerik sağlamam gerekiyor mu?

  Hayır, bize içerik sağlamak zorunda değilsiniz. Ancak, içeriğiniz varsa, onu kullanmaktan memnuniyet duyarız.

  Reklam uzmanımız, markanıza uyan benzersiz reklamlar geliştirebilir. Hazır fotoğraflara, basit tasarım yazılımlarına ve ilgili haber kaynaklarına erişimimiz var. Bunu, hedef kitlenizin ilgisini çekecek reklamlar geliştirmek için kullanacağız.

  Reklamların doğru bir şekilde harcama yaptığından emin olmak için reklam kampanyasını izleyecek misiniz?

  Evet, uzman yöneticiniz reklam kampanyalarınızı günlük olarak izleyecektir. Reklamlar iyi performans göstermiyorsa, onları durdurur ve kampanyanızda ince ayarlar yaparız.

  Ayrıca, uzman yöneticiniz zaman ilerledikçe kampanyanızı optimize edecektir. Çoğu durumda, reklam kampanyanızda A/B bölme testleri yapıyoruz. Bu, reklamlarınızın birden çok varyasyonunu ve reklamların hedef kitlelerini test etme sürecidir. Farklı reklam kombinasyonlarını test ederek, verimlilik alanlarını belirleme olasılığımız daha yüksektir.

  Ne tür bir sonuç bekleyebilirim?

  Sizlere yollayacağımız raporda temel performans göstergeleri, takipçiler ve etkileşimler yer alacaktır. Bu ölçümlerin 3'ü de uzun vadede satışları etkileyecektir. Bu ölçümlerin aylık olarak arttığını göreceksiniz ve bunun sizin işletmenize ne kadar fayda sağladığını inceleyerek yeni stratejiler geliştireceğiz.

  Kaç dönüşüm (kazanç) bekleyebilirim?

  Dönüşümlerin (kazancınızın) miktarı da değişecektir. Reklamlarımızdan elde edilen dönüşüm miktarını takip edebileceğiz. Bu, kademeli iyileştirmeler yapmak için reklam kampanyalarımızın performans verilerini kullanmamızı sağlayacaktır. Bunu göz önünde bulundurarak, dönüşüm oranınızın zamanla artacağını düşünüyoruz.

  Ancak, dönüşümleri etkileyen ve bizim kontrol etmediğimiz dış faktörlerin olduğunu unutmamak önemlidir. Buna fiyat, ürün kalitesi, web sitesi hedefi ve rekabet ettiğiniz pazar dahildir.

  Her ay ne kadar web sitesi trafiği beklemeliyim?

  Sosyal medya yönetimi hizmetlerimiz, sosyal medya kanallarınızda takipçi ve etkileşim geliştirmeye odaklanır. Yeni takipçiler kazandıkça organik web site trafiğiniz artabilir. Ancak, web sitesi trafiğinde ani bir artış görmek için ücretli sosyal reklam hizmetimizi kullanmalısınız.

  Dijital pazarlama yoluyla müşteriler için yüzlerce fırsat yarattık.

  Sizinle iletişime geçmemiz için aşağıdaki formu doldurun.

  Veya hemen uzmanlarımızdan biriyle konuşun!

   Şimdi bu hizmet için iş başvurusu yap!

   Sizinle iletişime geçmemiz için aşağıdaki formu doldurun.