Sizin Ajans

Uygun Fiyatlı ve Sonuç Odaklı Sosyal Medya Reklamcılığı Fiyatlandırması

Sosyal Medya Etkileşimini ve Dönüşümlerinizi arttırmanız için en iyisini yapacağız.

Sosyal Medya Reklamlarından Gelen Trafiği Arttırın

Sitenize gelen kaliteli trafikte dönüşümler elde edin.

Trafik ve Sosyal Medya Reklamcılığı

Sosyal medya için ayırmış olacağınız reklam maliyetleriniz, web sitenizin ve sosyal medya hesaplarınızın trafiğini artırmak için mevcut olan en ucuz ve en spesifik reklam biçiminden yararlanır. Bir reklam kampanyası başlatarak trafiğinizi artıracağız. Bu reklam kampanyası tam olarak hedef kitlenizi hedefleyecektir. Bu hedef kitle, e-posta kişilerinizi, web sitesi ziyaretçilerinizi, benzer kitleleri veya müşterilerinizin belirli demografik özelliklerini içerebilir.

Sosyal Medya Yönetimi Fiyatlandırması

Web Sitenizdeki Dönüşümleri Artırın

Nispeten düşük bir maliyetle daha fazla dönüşüm elde edin.

Dönüşümler ve Sosyal Medya Reklamcılığı

İlgili kitleyi dönüşüme hazır sayfalara yönlendirerek dönüşümleri arttıracağız. Yatırım getirisini doğru bir şekilde ölçmek için tüm reklamlara dönüşüm izleme yükleyeceğiz. Bu, hangi reklamların en fazla dönüşümü sağladığını belirlememize olanak tanır. Ayrıca, hangi reklamların en iyi performansa sahip olduğunu ve hangi kitlenin reklam kampanyanıza en iyi şekilde yanıt verdiğini belirlemek için diğer ölçümleri de analiz edeceğiz.

Sosyal Medya Reklamcılığı

Sosyal Medya Reklam Maliyetlerinden Reklam Yatırım Getirisini Artırın

Web sitenize nitelikli ziyaretçi çekin ve bugün daha fazla satış yapmaya başlayın.

Yatırım Getirisi ve SEM Yönetimi

Reklam hizmetlerimizi kullanarak genel verimliliği ve yatırım getirisini artırın. Reklamcılık konusunda deneyimli ve eğitimli bir sosyal medya yöneticisi ile çalışacaksınız. Bu kişi, deneyimlerini reklam kampanyalarını daha verimli hale getirmek için kullanacak. Müşterilerimizin çoğu, hizmetimizi kullandıklarında edinme başına maliyetlerinde anında bir düşüş görüyor. Reklam kampanyanızı bugün durdurun ve şimdi bizimle bir kampanya başlatın.

SEM Fiyatlandırma

Özel Sosyal Medya Reklamcılığı Fiyatlandırması

Tam olarak ihtiyacınız olanı elde etmeniz için esnek Sosyal Medya Reklamcılığı fiyatlandırması

Reklam Yönetim Ücreti

Her müşteri ve her kampanya farklıdır. Fiyatlarımız kampanya sayısına göre değişmekle birlikte Sosyal Medya Reklamcılığı yönetim fiyatı aylık ortalama 2000₺ ile 4000₺ arasında değişmektedir. Bu fiyat ihtiyacınız olan reklam kanallarının miktarına göre değişmektedir. Hizmetimiz, kampanyanızın geliştirilmesini, yönetimini ve optimizasyonunu içerir. Kampanyaya yapılacak reklam giderini içermez. Kampanyalarınızı yürütecek ve sonuçları size doğrudan bildirecek, hesabınıza atanmış, iyi eğitimli ve deneyimli bir sosyal medya yöneticiniz olacak. Bu hizmetin değeri, size zaman ve para kazandıracak ve işinizin daha önemli yönlerine konsantre olmanızı sağlayacak olmasıdır.

Reklam Giderleri

Sosyal Medya Reklamcılığı yönetim hizmetlerimizi kullanıyorsanız bir reklam bütçeniz olmalıdır. Reklam kampanyalarınızı imkanlarınıza göre geliştirip yöneteceğiz. Trafik ve dönüşüm oluşturmak için herhangi bir ücretli reklam kampanyasına en az 3000₺ harcamanızı öneririz. Genel olarak ne kadar çok harcarsanız o kadar çok sonuç alırsınız. Reklam ve trafik reklam kampanyalarına binlerce Türk Lirası harcayan birçok müşterimiz vardır.

Başarınız 1 Numaralı Önceliğimizdir

Büyümenize adanmış en üst sıralarda yer alan bir Arama Motoru Pazarlaması (SEM) ajansıyız.

Hizmet Standartlarımız

SEM Uzmanı

Size Atanmış
Reklam Uzmanı

Sözleşme

Uzun Vadeli Sözleşmeler Yok
7/24 Analitik

Ön Onaylı İçerik

Özel Reklam Oluşturma
Ön Onaylı İçerik

Sosyal Medya Reklamcılığı için Neden Sizin Ajans

Müşterilerimizin Sosyal Medya Reklamcılığı hizmetimizi sevmesinin birkaç nedeni

Sosyal Medya Reklamcılığı Konusunda Uzmanız

Uzun süredir müşterilerimizin satışlarını artıran Sosyal Medya Reklam kampanyaları yönetiyoruz. Dönüşümleri artırmak için Sosyal Medya Reklam kampanyalarını yapılandırmanın en iyi yollarını biliyoruz. Bunu kendi başınıza çözmeye çalışmaktan kendinizi kurtarın. Sosyal Medya Reklamcılığı yönetimi bu şekilde daha karmaşık hale geliyor ve buna ayak uyduracak bir reklam ajansına ihtiyaç duyuluyor.

Yönetim Ücretleri Sabittir

Fiyatlarımız sabittir ve reklam yatırımınız arttıkça artmaz. Sadece daha fazla saat gerekliyse artar. Reklam bütçenizin bir yüzdesini almıyoruz. Biz bu modele inanmıyoruz. Bu hizmet, reklam bütçenizi en üst düzeye çıkarmanıza olanak tanır.

Düşük Riskli Sözleşmeler Yapıyoruz

Sözleşmelerimizde 3 ayda bir feshetme hakkı sunuyoruz. İlk 3 ay sonrasında da hizmetimizden memnun kalmazsanız, herhangi bir zamanda yazılı veya dijital (e-posta) yoluyla 30 günlük bildirimle iptal etme imkanınız vardır. 30 gün sonra tüm hizmetleri iptal edeceğiz ve sahip olduğumuz tüm alt yapı bilgilerini iade edeceğiz. Ancak potansiyel müşteriler, arama motorlarında yüksek artışları görmenin genellikle 3 ila 6 ay sürdüğünü bilmelidir.

Hala Sorularınız mı Var?

Sosyal Medya Reklamcılığı hizmet fiyatlandırmamız, işinize uyacak şekilde tamamen özelleştirilebilir.