Sizin Ajans

Sosyal Medya Yönetimi

Daha fazla trafik ve daha fazla etkileşim.

  Facebook
  Instagram
  LinkedIn
  Twitter
  Youtube
  Pinterest
  Instagram Ekran Görüntüsü

  Sosyal Medya Danışmanlığı hizmetimiz, işletmenizin marka bilinirliğini, ilişkilerini ve web sitesi trafiğini artırmasına yardımcı olur.

  Marka bilinirliğini takipçiler ile arttırıyoruz:

  Hizmetlerimiz takipçilerinizi artırmanıza yardımcı olacaktır. Takipçilerinizin hedef müşterilerinizin demografisi, ilgi alanları ve davranışlarıyla eşleşmesini sağlayacağız.

  Dönüşümlü etkileşim kazandırıyoruz:

  Sosyal medya paylaşımlarınızda etkileşimi (beğeni, yorum vb.) artırmanıza yardımcı olacağız. Sosyal medyada ne kadar aktif olursanız, hedef kitlenizle bağlantınız o kadar güçlü olur ve satış yapma olasılığınız o kadar artar.

  Web sitenizin trafiğini de arttırıyoruz:

  Web sitenizin trafiğini artırmak, potansiyel müşterileri ve satışları doğrudan etkileyecektir. Web sitenize büyük miktarda trafik oluşturan sosyal ağlarda reklam kampanyaları geliştirmeye odaklanacağız.

  Kazancınızı arttırıp işinizi büyütmek ister misiniz? Bizimle İletişime Geçin.

  Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmetlerimiz

  İşletmeler İçin Sosyal Medya Danışmanlığı

  Facebook
  Facebook

  İşetmenizi aylık 2 milyardan fazla aktif kullanıcıya sahip Facebook ile istediğiniz hedef kitlesine ulaştırıyoruz. İşinizi büyütmek için önde gelen sosyal medya platformunu kullanıyoruz.

  Instagram
  Instagram

  Bir fotoğraf çok şey söyler. İnsanların %60’ından fazlasının yeni ürünler keşfetmek için kullandığı en ilgi çekici sosyal medya platformlarından biri olan Instagram’ı kullanıyoruz. Kitlenizi oluşturmaya bugün başlayalım.

  LinkedIn
  LinkedIn

  İşletme sahipleri için en popüler sosyal medya platformu aracılığıyla 500 milyona kadar işletme sahibine ve profesyonel insana ulaşıyoruz. LinkedIn’in hedef kitlesinin çoğu üniversite mezunu ve 25 yaşın üzerindedir.

  Twitter
  Twitter

  Twitter aracılığıyla marka bilinirliğinizi artırıyoruz. Twitter’ın dünya çapında 330 milyondan fazla kullanıcısı var ve 18-64 yaş arası her yaştan kişi tarafından kullanılıyor. Güvenilir bir platform aracılığıyla güven ve ilişkiler kuruyoruz.

  Youtube
  YouTube
  Videolar sektörün referans noktasıdır. Bir markayı, ürünü veya hizmet videosunu sunmanın en iyi yolu YouTube’da paylaşmaktır. Kısa videolar bir fotoğraftan daha fazla bilgi verirler.
  Pinterest
  Pinterest
  Tüketim ürünleri satan işletmeler için en iyi sosyal medya platformunu kullanıyoruz. 400 milyona kadar kullanıcıya ve ağırlıklı olarak orta-yüksek gelirli kadınlardan oluşan bir kitleye Pinterest sayesinde ulaşıyoruz.
  Sosyal medya hesaplarınızı uzman çalışanlarımız yönetsin.

  Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmet Sürecimiz

  1. Aşama: Hesaplarınızı uzman çalışanlarımız inceleyecek

  Sosyal medya yöneticilerimizden biri sizinle iletişime geçip sosyal medya hesaplarınızın erişim bilgilerini isteyecektir. Uzman çalışanımız işinizin ihtiyaçlarını öğrenip sizinle sürekli iletişim halinde olacaktır. Onunla istediğiniz zaman sizde iletişime geçebilirsiniz.

  2. Aşama: İşletmenize özel Sosyal Medya Stratejisi geliştireceğiz

  Sektörünüzle alakalı araştırmalar yapıp öğrendiğimiz bilgilerle stratejinizi belirleyeceğiz. Rekabet analizi yapıp, müşterilere değer katan etkili içerikler üreteceğiz. Ayrıca reklam kampanyalarınız için reklam stratejileri ve satış hunileri geliştireceğiz.

  3. Aşama: İçerikleri (Gönderileri) ve reklam gönderilerini planayacağız

  Geliştirdiğimiz stratejiyi kabul ettiğinizde uygulamaya başlayacağız. Markanız için sosyal medya içerikleri ve benzersiz reklamlar geliştireceğiz. Kaliteyi sağlamak için bu içerikleri planlayacağız. Paylaşımlar gerçekleşmeden önce gözden geçirme ve onaylama fırsatına sahip olacaksınız.

  4. Aşama: Sürekli Takip ve Günlük Bakım yapacağız

  Hizmetlerimiz günlük bakım ve sürekli takibi içerir. Sosyal ağların tüm faaliyetlerini (yorumlar, mesajlar ve incelemeler) takip ediyoruz ve 24 saat boyunca etkileşimlere cevap veriyoruz. Ayrıca hesaplarınızı büyütmek için organik taktikler (hashtag, takipçiler, mesajlar) kullanacağız.

  5. Aşama: Aylık raporlar paylaşacağız

  Sosyal medya hesaplarınızı incelemeniz için aylık raporlar hazırlayacağız. Sizlerde ilerlemeyi tartışmak isterseniz sizinle toplantılar yapacağız.

  Profesyonel Sosyal Medya Hesaplarınız olsun ister misiniz? Bizimle İletişime Geçin.

  Sosyal Medya Danışmanlığı Hizmeti İçin Neden Biz?

  Sürpriz Yok

  Sürpriz Yok

  Stratejileri planlarken ve uygularken sizinle sürekli iletişim halinde olacağız. Planları onaylayıp değişiklik istemek sizin elinizde. Bizler sizin iş yükünüzü tamamen azaltacağız. Yine de kontrol her zaman sizde olacak.
  Düşük Risk

  Düşük Riskli Sözleşmeler

  SEM hizmetlerimiz yüksek referansa sahiptir ve harika bir iş sunarak sizlerinde güveninizi kazanmak isteriz. Bizim amacımız, bir sözleşmeye bağlı olduğunuz için değil, işimizi iyi yaptığımız için bizimle uzun süre çalışmanızdır.
  Pazarlama Stratejisi

  Her Bütçeye Uygun Çalışma

  Hizmetlerimiz her tür müşteriye uyarlanmıştır. Bu nedenle, müşteri olarak küçük, orta ve büyük şirketlere hizmet vermekteyiz. Bu hizmet, tam zamanlı bir çalışanı işe almaktan kaçınarak ve daha fazla sonuç verecek deneyimli bir ajans kullanarak maliyetlerinizi düşürmenizi sağlar.
  Size Uygun Fiyatlı ve Etkili Sosyal Medya Danışmanlığı teklifi yapalım.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Yaptığım işi ve sektörü nasıl öğreneceksiniz?

  Size bir anket göndererek işinizi ve sektörünüzü öğreneceğiz. Tamamlandıktan sonra, anketi ve işinizle ilgili olabilecek ek soruları tartışmak için sizinle bir başlangıç ​​görüşmesi planlayacağız. Başlangıç ​​görüşmesinden sonra daha fazla araştırma yapacağız ve işinize özel bir strateji geliştireceğiz.

  İş yerime uygun reklamları nasıl oluşturacaksınız?

  Ankette, ankette tercihleriniz hakkında daha fazla bilgi ediniyoruz. Sizin için geliştirdiğimiz stratejiler işletmeniz için kullanacağımız içerik yaklaşımını belirleyecektir. Bu yaklaşımı onaylarsanız, içerikleri bir içerik takviminde planlamaya başlayacağız. Tüm içerikleri sosyal medya sayfalarınızda yayınlanmadan önce inceleme fırsatınız olacak.

  Size içerikler (gönderiler) için içerik sağlamam zorunda mıyım?

  Hayır, bize içerik sağlamak zorunda değilsiniz. Ancak, içeriğiniz varsa, onu kullanmaktan memnuniyet duyarız.

  Sosyal medya danışmanınız, markanıza uygun benzersiz içerik geliştirebilir. İçerikleri hazırlayabilmek için gerekli bütün bilgilere erişimimiz bulunmaktadır. Tecrübelerimizi kitlenizin ilgisini çekecek şekilde gönderiler paylaşmak için kullanacağız.

  Dönüşümler üzerinde gözle görülür bir etki görmek için sizlerin bu hizmeti en az 6-12 ay denemenizi öneririz. Bunun nedeni, sosyal medya danışmanlığı hizmetimizin ana odağının markanızın takipçilerini, etkileşimini ve ağızdan ağıza iletişimini geliştirmek olmasıdır. Kısa vadede dönüşümleri artırmaya odaklanmak istiyorsanız, ücretli sosyal reklamcılık hizmetlerimizi kullanmayı düşünebilirsiniz.

  Takipçilerimi nasıl büyüteceksiniz?

  Hem organik hem de reklam kampanyalarını kullanarak takipçilerinizi büyütebiliriz. Organik olarak, bir reklam bütçesine ihtiyaç duymadan birden fazla tekniği uygulayacağız. Ancak, reklam kampanyası yaparken, bir reklam bütçesine ihtiyacınız olacaktır.

  Hesaplara gelen yorumları, mesajları ve incelemelere cevap verecek misiniz?

  Evet, sosyal medya uzmanımız yorumları, mesajları ve incelemeleri inceleyip cevaplıyor olacak. Sorunun veya yorumun cevabını biliyorsak ona göre cevap vereceğiz. Cevabı bilmiyorsak, soruyu size yönlendireceğiz ve sizi e-posta ile bilgilendireceğiz.

  Ne tür bir sonuç bekleyebilirim?

  Sizlere yollayacağımız raporda temel performans göstergeleri, takipçiler ve etkileşimler yer alacaktır. Bu ölçümlerin 3'ü de uzun vadede satışları etkileyecektir. Bu ölçümlerin aylık olarak arttığını göreceksiniz ve bunun sizin işletmenize ne kadar fayda sağladığını inceleyerek yeni stratejiler geliştireceğiz.

  Her ay kaç yeni takipçi bekleyebilirim?

  Facebook'ta büyüme, reklamcılığa ve reklam kampanyanızı ne kadar etkili hale getirdiğimize bağlı olacaktır. Twitter, Instagram ve Pinterest'te müşterilerimiz normalde her ay 100-300 takipçi olan takipçilerinde organik bir artış görürler.

  Her ay ne kadar web sitesi trafiği beklemeliyim?

  Sosyal medya yönetimi hizmetlerimiz, sosyal medya kanallarınızda takipçi ve etkileşim geliştirmeye odaklanır. Yeni takipçiler kazandıkça organik web site trafiğiniz artabilir. Ancak, web sitesi trafiğinde ani bir artış görmek için ücretli sosyal reklam hizmetimizi kullanmalısınız.

  Sonuçları ne kadar sürede görmeyi beklemeliyim?

  Sonuçları takipçi ve etkileşim olarak tanımlarsanız, müşterilerimiz normalde ilk 30 gün içinde takipçi ve etkileşimde bir artış fark eder. Sonuçlar her ay artmaya devam etmelidir.

  Dönüşümler (satışlar) üzerinde gözle görülür bir etki görmek için müşterilerimize bu hizmeti en az 6-12 ay denemelerini öneririz. Bunun nedeni, sosyal medya yönetimi hizmetimizin ana odağının markanızın takipçilerini, etkileşimini ve ağızdan ağıza iletişimini geliştirmek olmasıdır. Kısa vadede dönüşümleri artırmaya odaklanmak istiyorsanız, ücretli sosyal reklamcılık hizmetlerimizi kullanmayı düşünmelisiniz.

  Dijital pazarlama yoluyla müşteriler için yüzlerce fırsat yarattık.

  Sizinle iletişime geçmemiz için aşağıdaki formu doldurun.

  Veya hemen uzmanlarımızdan biriyle konuşun!

   Şimdi bu hizmet için iş başvurusu yap!

   Sizinle iletişime geçmemiz için aşağıdaki formu doldurun.