Sizin Ajans

Şimdi Web Sitenizi Yapalım

Sizlere ilgi çekici ve kullanıcı dostu bir web sitesi yapalım!

Wordpress
Woocommerce
Opencart
Css & Html & Js

Hemen Bir Web Site Sahibi Olun!

Aşağıdaki formu doldurarak web sitenize ilk adımı atabilirsiniz. Müşteri temsilcimiz sizi arayarak gerekli bilgilendirmeyi yapacaktır.

Mutlu Müşterilerimize Katılın

Bizleri tercih ederek mutlu müşterimiz arasında sizde yerinizi alabilirsiniz. Ne zaman desteğe ihtiyacınız olursa bizler burada olacağız.
EBR Logo
RDES Logo
İnceoğlu Logo
Keyone Energy Logo
Smart Güç Sistemleri Logo
Odaman Hotel Logo
Uyum Havuz Logo
Beto Kamçı Tattoo Logo
EBR Elektronik Web Sitesi
Smart Güç Sistemleri Web Sitesi
Duyarlı Web Sitesi

Mobil Uyumlu Tasarımlar

Sosyal Medya Reklamcılığı

Kolay Yönetim Paneli

İçerik Pazarlama

Google Dostu Siteler

Sıkça Sorulan Sorular

Formu doldurduktan sonra ne olacak?

Formu doldurduktan kısa süre sonra sizinle iletişime geçeceğiz. Sizlerden nasıl bir web site istediğiniz ile alakalı bilgi alıp adım adım ilerleyeceğiz?

Web sitesini geliştirmek için neye ihtiyacınız var?

Hosting/Barındırma hesabınıza, alan adınıza, logo dosyalarınıza ve web sitenizde olmasını istediğimiz her türlü içeriğe erişmemiz gerekir. Bunu elde ettikten sonra, web sitenizi beklentilerinize göre tasarlayacağız.

Alan Adı / Etki Alanı / Domain nedir?

Alan Adı / Etki Alanı / Domain, web sitenizin benzersiz URL adresidir. (ör. www.sizinajans.com)

Ya bir logom yoksa? Logo tasarımı yapıyor musunuz?

Logo tasarlıyoruz, logo tasarım hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ancak ucuz bir alternatif çözüme sahip olmak istiyorsanız Sadeceon veya Bionluk gibi freelancer sitelerini kullanmanızı öneririz. Hızlı sürede uygun fiyatlı logo tasarımları yapan birçok tasarımcı ile iletişime geçebilirsiniz.

Web sitesindeki içerikleri bizim mi yoksa sizin mi yazmanız gerekiyor?

İçerik yazılarını web sitenize yazmak sizin seçiminizdir. Çoğu durumda, müşterilerimiz bize istedikleri yazıların taslağını bizlere iletmektedir. Ancak, ek bir ücret karşılığında yazı içeriklerini web sitenize yazabiliriz. Ayrıca içerik pazarlama hizmetimizden de faydalanıp içeriklerinizi sıfırdan biz yazabiliriz.

Size web sitesi için görseller vermem gerekiyor mu?

Görselleriniz varsa, bunları web sitenize dahil edebiliriz. Değilse, markanızı yansıtan yüksek çözünürlüklü stok görseller kullanabiliriz.

Beğendiğim ve markama uyan bir web sitesini nasıl oluşturacaksınız?

İhtiyaçlarınızı, zevkinizi ve tercihlerinizi sizlere yollayacağımız bir web sitesi anketinde değerlendireceğiz. Ayrıca beğendiğiniz web sitelerinin örneklerini de bize sunabileceksiniz. Beğeneceğiniz bir web sitesi oluşturmak için bu bilgileri ve kendi yaratıcılığımızı kullanacağız.

Web Site yapımı ne kadar sürer?

Web sitesini yapmak için ihtiyacımız olan her şeye sahip olduğumuzda bir web sitesini tamamlamamız normalde 30-45 gün sürer.

Ya web sitesini beğenmezsem?

Site geliştirildikten sonra size sitenin kaba bir taslağını göndereceğiz. Bir düzenleme listesi oluşturabileceksiniz ve bunları sizin için yapacağız. Sunduklarımızdan memnun olduğunuzdan emin olmak için web sitenizi iki tam revizyondan geçeceğiz.

Web sitesini hangi platform üzerine kuracaksınız?

Tüm web sitelerimizi WordPress üzerine kuruyoruz. Bugün bir web sitesi oluşturmak için en iyi platformlardan biridir. Bunun nedeni, diğer platformların sağladığından daha fazla özelleştirme sağlayan eklentiler ve ek özelliklerle dolu olmasıdır. İsterseniz kendi başınıza bakımını yapmakta kolaydır.

Web sitem ne kadar süre kapalı kalacak?

Mevcut bir web siteniz varsa, yeni web sitesi tamamlanana kadar onu kapatmayacağız. Yeni web sitesi geçici bir URL (Alan adı) üzerinde geliştirilecektir. Tamamlanana kadar kendi alan adınızda yayınlamayacağız.

Mevcut bir web siteniz yoksa, web sitenizi geliştirirken web sitenize “Pek Yakında” sayfası koyabiliriz. Web sitesini yine de geçici bir URL üzerine kuracağız. Web sitesi tamamlanana kadar web sitesini canlı hale getirmeyeceğiz.

Sürekli web sitesini koruyor musunuz?

Evet, web sitenizin bakımını yapabiliriz. Bizi gerektiğinde kullanabilir veya sınırsız web sitesi bakım planımızı kullanabilirsiniz. Sınırsız web sitesi bakım planlarımız; web sitenizde sınırsız değişiklik, güvenlik, rutin yedeklemeler ve daha fazlasını içerir. Bununla ilgili daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.