Sizin Ajans

Web Sitesi & E-Ticaret

İlgi çekici ve kullanıcı dostu bir web sitesi.

  Wordpress
  Woocommerce
  Opencart
  Css & Html & Js

  1 Numaralı Web Tasarım Hizmetleri

  Web siteniz, pazarlama stratejinizin en önemli bileşenidir. Tüm internet varlığınızın merkezidir. Müşterilerinizi fethedeceğiniz yer burasıdır. En fazla dönüşümü elde etmenize yardımcı olacak web siteleri tasarlıyoruz. Bunu çekici bir tasarım, duyarlı bir tema ve kullanımı kolay bir web sitesi sunarak başarıyoruz.
  Web Tasarım Hizmetleri
  Telefon Ekran Görüntüsü

  Sizin Ajans Web Tasarım Hizmetleri aşağıdakileri yaparak işletmenizin büyümesine yardımcı olur.

  Ziyaretçiler en baştan web sitenize aşık olacaklar:

  Tüketicilerin çok yüksek bir yüzdesi, bir markaya güvenmelerinin veya reddetmelerinin nedeni olarak web sitesinin tasarımını görüyor. Ziyaretçileriniz size güvenmiyorsa, ürün veya hizmetlerinizi satın almayacaklardır. Güvenilirlik yaratan bir web sitesi tasarlayacağız.

  Mobil cihazlar için tasarlanmış web sitesi (Duyarlı):

  Tüm internet etkinliğinin %80’inden fazlası mobil cihazlarda yapılır. Web siteniz herhangi bir cihaza uyum sağlamalıdır. Web sitenizin cep telefonları, tabletler ve masaüstü bilgisayarlar dahil tüm cihazlar ile uyumlu olmasını sağlayacağız.

  Harika bir kullanıcı deneyimi sunun:

  Bir web sitesi basit ve kolay olmalıdır. Kullanıcılarınızın istediklerini elde etmeleri çok zorsa, yüksek geri tepme oranlarına ve düşük dönüşümlere sahip olacaksınız. Sitenizin menü yapısını düzenleyerek ve tüm web sitenizin sayfalarına Harekete Geçiri Mesaj (CTA) ekleyerek web sitenizin kullanımını kolaylaştıracağız. Bu işlem, ziyaretçilerinizin aradıklarını bulmalarını kolaylaştıracaktır.

  Seveceğiniz bir web sitesi tasarımı ister misiniz? Bizimle İletişime Geçin.

  Web Sitesi & E-Ticaret Tasarımı İçin Neden Biz?

  Üstün Tasarım Bilgisi

  İhtiyaçlarınıza bağlı olarak işinize en uygun platformda projenizi tasarlayıp geliştiriyoruz.

  En Yeni Teknolojiler

  En yeni teknolojilerle çalışıyoruz. Yeni müşteriler çeken dijital ürünler oluşturuyoruz.

  Tasarım Geliştirme

  Kullanıcı Ara Faz Tasarımı (UI), Kullanıcı Deneyimi Tasarımı (UX) tasarımları yapıyoruz.

  E-Ticaret

  Sizin için en uygun platformu önerip uygulayacağız: WooCommerce, Shopify, Prestashop, SquareSpace, OpenCart, Bigcommerce, vb.

  En İyi Uygulamalar

  Çoklu veya tek ürünlü E-Ticaret siteleri, ürün sayfasında ilgili ürünler ve kolay ödeme sistemlerinin olduğu alt yapılar yapıyoruz.

  Pazaryeri Entegrasyonu

  E-Ticaret sitenizi isterseniz pazaryeri mağazalarınız ile entegre ediyor ve satışlarınızı tek bir panelden yönetmenizi sağlıyoruz.

  Daha Fazla Ziyaret

  Web siteniz için, Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) veya Arama Motoru Pazarlaması (SEM) yaparak olabildiğince ziyaret elde ediyoruz.

  Harekete Geçirici Mesajlar

  Hedeflerinize ulaşmak için tasarlanmış ve uyarlanmış arayüz öğeleri: potansiyel müşteriler, indirmeler vb. Postalarınız, formlarınız vb. için daha fazla abonelik alın.

  Sosyal Medya

  Sosyal Medya hesaplarınızdaki paylaşımları web siteniz ile birleştirin. Web sitenizde daha fazla ziyaretçi elde edin.

  Uygun fiyatlı ve çekici web sitesi sahibi olmak ister misiniz? Bizimle İletişime Geçin.

  Web Sitesi & E-Ticaret Tasarım/Geliştirme Sürecimiz

  #1: Sizin en çok seveceğiniz tasarımı belirleyeceğiz

  Ekibimiz web sitenizi oluşturmak için bir tasarımcı ile beraber çalışacaktır. Web sitenizin ihtiyaçlarını ve sizin tasarım zevkinizi anlamak için size bir anket göndereceğiz. Bu ankette, web sitenize hangi özellikleri entegre etmek istediğinizi netleştirebilirsiniz.

  #2: Barındırmayı yapılandıracağız ve geliştirme platformunu kuracağız

  Web sitenizi tasarlamak için barındırma hesabınıza erişmemiz gerekecek. Eğer yoksa, Güzel Hosting kullanmanızı öneririz. Bize erişim izni verdiğinizde, web sitenizi WordPress’te geliştirmeye başlayacağız.

  #3: Web sitenizin bir taslağını geliştireceğiz

  Web sitenizin eksiksiz bir taslağını tasarlayacağız. Eğer değişiklik isterseniz diye sizlere tasarımın taslağını yollayacağız, istediğiniz değişiklikleri yapacağız ve web sitenizin tasarımını tamamlayacağız.

  #4: Web sitenizi yayınlayacağız

  Web sitesinin tasarımını onayladığınızda, canlı sürümünü başlatacağız. Artık yeni bir web sitesinin avantajlarından yararlanabilir ve daha iyi bir kullanıcı deneyiminin keyfini çıkarabilirsiniz!

  #5: Web sitenizi sürekli güncelleyeceğiz

  Bazı müşterilerimiz web sitenin sürdürebilirliğini sağlamak için gerekli bilgiye sahiptir. Bazıları bilmemektedir. Web sitenizin rutin güncellemeleri ve güvenliği konusunda size yardımcı olmak için web sitesi bakım planları sunuyoruz. İster gerektiğinde ister aylık olarak bize ihtiyacınız olsun, size yardımcı olmak için 7/24 burada olacağız.

  Wordpress
  Woocommerce
  Opencart
  Css & Html & Js
  Size beğendiğiniz web sitesini veya mağazayı sağlamak için sizinle birlikte çalışacağız!

  Web Sitesi & E-Ticaret Tasarımı İçin Neden Biz?

  Geri Dönüş

  Hızlı Geri Dönüş

  Web sitenize hızlı bir şekilde sahip olun. Çoğu durumda, web sitelerini 30 gün veya daha kısa sürede değiştirir veya sıfırdan yaparız. Web tasarım ekibimiz zamana karşı çalışacak.

  Para Biriktir

  Cebinizi Düşünüyoruz

  Hizmetlerimiz her tür müşteriye uyarlanmıştır. Bu nedenle; müşteri olarak küçük, orta ve büyük şirketlere sahibiz. Bu hizmet, tam zamanlı bir çalışanı işe almaktan kaçınarak ve daha fazla sonuç verecek deneyimli bir ajans kullanarak maliyetlerinizi düşürmenizi sağlar.

  Pazarlama Stratejisi

  Pazarlama İçin En İyi Karar

  Web sitelerimizi bir pazarlama perspektifi ve tek bir amacı göz önünde bulundurarak oluşturuyoruz: dönüşümler. Web siteniz dönüşümler için optimize edildiğinde, reklamcılık hizmetlerimizin en uygun sonuçları üretme olasılığı daha yüksektir.

  Referanslarımızı Görmek İster misiniz? Bizimle İletişime Geçin.

  Sıkça Sorulan Sorular

  Web sitesini geliştirmek için neye ihtiyacınız var?

  Hosting/Barındırma hesabınıza, alan adınıza, logo dosyalarınıza ve web sitenizde olmasını istediğimiz her türlü içeriğe erişmemiz gerekir. Bunu elde ettikten sonra, web sitenizi beklentilerinize göre tasarlayacağız.

  Hosting / Barındırma nedir?

  Hosting veya Barındırma, bir web sitesinde yayınlanmak istenen sayfaların, resimlerin veya dokümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir bilgisayarda tutulmasıdır. Barındırma hizmeti web sitesinde bulundurulmak istenen içeriğin yüklendiği ve web sayfasının arka yüzüdür.

  Alan Adı / Etki Alanı / Domain nedir?

  Alan Adı / Etki Alanı / Domain, web sitenizin benzersiz URL adresidir. (ör. www.sizinajans.com)

  Hosting ve Domain için hangi firmayı önerirsiniz?

  Güzel Hosting kullanmanızı öneririz. Hem fiyat uygunluğu olarak hem verdikleri özenli müşteri memnuniyeti sebebiyle bizim tanıştığımızdan bu yana bir numaralı tercihimiz olmuştur.

  Ya bir logom yoksa? Logo tasarımı yapıyor musunuz?

  Logo tasarlıyoruz, logo tasarım hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ancak ucuz bir alternatif çözüme sahip olmak istiyorsanız Sadeceon veya Bionluk gibi freelancer sitelerini kullanmanızı öneririz. Hızlı sürede uygun fiyatlı logo tasarımları yapan birçok tasarımcı ile iletişime geçebilirsiniz.

  Web sitesindeki içerikleri bizim mi yoksa sizin mi yazmanız gerekiyor?

  İçerik yazılarını web sitenize yazmak sizin seçiminizdir. Çoğu durumda, müşterilerimiz bize istedikleri yazıların taslağını bizlere iletmektedir. Ancak, ek bir ücret karşılığında yazı içeriklerini web sitenize yazabiliriz. Ayrıca içerik pazarlama hizmetimizden de faydalanıp içeriklerinizi sıfırdan biz yazabiliriz.

  Size web sitesi için görseller vermem gerekiyor mu?

  Görselleriniz varsa, bunları web sitenize dahil edebiliriz. Değilse, markanızı yansıtan yüksek çözünürlüklü stok görseller kullanabiliriz.

  Beğendiğim ve markama uyan bir web sitesini nasıl oluşturacaksınız?

  İhtiyaçlarınızı, zevkinizi ve tercihlerinizi sizlere yollayacağımız bir web sitesi anketinde değerlendireceğiz. Ayrıca beğendiğiniz web sitelerinin örneklerini de bize sunabileceksiniz. Beğeneceğiniz bir web sitesi oluşturmak için bu bilgileri ve kendi yaratıcılığımızı kullanacağız.

  Ne kadar sürer?

  Web sitesini yapmak için ihtiyacımız olan her şeye sahip olduğumuzda bir web sitesini tamamlamamız normalde 30-45 gün sürer.

  Ya web sitesini beğenmezsem?

  Site geliştirildikten sonra size sitenin kaba bir taslağını göndereceğiz. Bir düzenleme listesi oluşturabileceksiniz ve bunları sizin için yapacağız. Sunduklarımızdan memnun olduğunuzdan emin olmak için web sitenizi iki tam revizyondan geçeceğiz.

  Web sitesini hangi platform üzerine kuracaksınız?

  Tüm web sitelerimizi WordPress üzerine kuruyoruz. Bugün bir web sitesi oluşturmak için en iyi platformlardan biridir. Bunun nedeni, diğer platformların sağladığından daha fazla özelleştirme sağlayan eklentiler ve ek özelliklerle dolu olmasıdır. İsterseniz kendi başınıza bakımını yapmakta kolaydır.

  Web sitem ne kadar süre kapalı kalacak?

  Mevcut bir web siteniz varsa, yeni web sitesi tamamlanana kadar onu kapatmayacağız. Yeni web sitesi geçici bir URL (Alan adı) üzerinde geliştirilecektir. Tamamlanana kadar kendi alan adınızda yayınlamayacağız.

  Mevcut bir web siteniz yoksa, web sitenizi geliştirirken web sitenize “Pek Yakında” sayfası koyabiliriz. Web sitesini yine de geçici bir URL üzerine kuracağız. Web sitesi tamamlanana kadar web sitesini canlı hale getirmeyeceğiz.

  Sürekli web sitesini koruyor musunuz?

  Evet, web sitenizin bakımını yapabiliriz. Bizi gerektiğinde kullanabilir veya sınırsız web sitesi bakım planımızı kullanabilirsiniz. Sınırsız web sitesi bakım planlarımız; web sitenizde sınırsız değişiklik, güvenlik, rutin yedeklemeler ve daha fazlasını içerir. Bununla ilgili daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

  Dijital pazarlama yoluyla müşteriler için yüzlerce fırsat yarattık.

  Sizinle iletişime geçmemiz için aşağıdaki formu doldurun.

  Veya hemen uzmanlarımızdan biriyle konuşun!

   Şimdi bu hizmet için iş başvurusu yap!

   Sizinle iletişime geçmemiz için aşağıdaki formu doldurun.