Sizin Ajans

Web Sitesi & E-ticaret Fiyatlandırması

Dönüşüm oranlarını arttırmanız için en iyisini yapacağız.

Kullanıcı Deneyimini İyileştirin

Müşterilerinizi Memnun Edecek Web Tasarım Paketleri

Cazip Web Sitesi & E-Ticaret Tasarım Paketleri

Web Tasarım
Web Tasarım
Web Tasarım

Web Tasarım & E-ticaret denildiğinde akla ilk gelen ajanslardan biriyiz. Kullanıcılarınızın seveceği bir deneyim sunmak için en son web tasarım teknolojisini kullanıyoruz. Tasarımcılarımız, her web sitesini müşterilerinizin bakış açısını dikkate alarak oluşturur. Kullanıcıların bir web sitesine güvenip güvenmemeye karar vermesi yalnızca 5 saniye sürer. Web tasarımcılarımız işinizi, müşterilerinizi değerlendirecek ve kazanç sağlayacağınız bir tasarım geliştirecektir.

Her Cihaza Duyarlı Web Sitesi Tasarımları

Web Sitesi Performansını Arttıracak Responsive Web Tasarım Paketleri

Web Siteniz Her Cihaza Uyumlu Olsun

Tasarladığımız web siteleri tüm cihazlara tamamen duyarlıdır. Bu, web sitenizin mobil cihazlar, tabletler ve masaüstü bilgisayarlar aracılığıyla tamamen erişilebilir olacağı anlamına gelir. Çevrimiçi kullanıcıların %80’inden fazlası internet’e mobil cihazlar aracılığıyla erişiyor. Web sitenizin, ziyaretçiler ve kullanıcılar tarafından kullanılan cihazlarda tam olarak işlevsel olması çok önemlidir. Tasarladığımız web sitesi sayesinde tüm kullanıcılara sorunsuz deneyim sunacaksınız.

Duyarlı Web Sitesi

Sizlere Kazanç Sağlayacak Web Site Tasarımları

Dönüşümler İçin Optimize Edilmiş Web Sitesi & E-ticaret Tasarımları

Dönüşüme Hazır Web Sitesi & E-Ticaret Siteleri

Web sitelerini yaptırırken hepimizin nihai hedefi dönüşümdür. (para kazanmak) Web tasarımınız, ziyaretçilerinizi müşterilerinize dönüştürmenize yardımcı olacak birçok pazarlama teknikleyle dolu olacaktır. Bunlar için web sitenizin SEO dostu ve çok hızlı olması gerekir. Aynı zamanda harekete geçirici mesajlar içermelidir. Web tasarımınız yalnızca çekici olmakla kalmayacak, aynı zamanda işinizi web sitenizde etkin bir şekilde pazarlamak için kanıtlanmış yönergeleri izleyecektir.

Web Sitesi Tasarımı

%100 Özel Web Sitesi & E-Ticaret Tasarımı

İşletmeler İçin Uygun Fiyatlı Web Sitesi Tasarım Paketleri

Web Sitesi & E-Ticaret Tasarımı Hakkında

Her proje farklıdır, bu nedenle her fiyat farklı olacaktır. Diğer ajanslar gibi jenerik web siteleri yapmıyoruz. Tüm işletmelerin aynı sektörde olsalar bile farklı olduklarını, farklı bir ruha sahip olduklarını biliyoruz. Fiyatı etkileyen bir diğer faktörde projenin karmaşık olup olmamasıdır. Normalde, web site tasarım ekibimizin web sitenizi teslim etmesi 15 ila 45 gün sürer. Web Sitesi teslim edildikten sonra, bize değişiklik yaptırmak için iki fırsatınız olacak ve bunları hiçbir ek ücret ödemeden yapacağız. Web Sitesi tasarımını tamamlandıktan sonra web sitesini kendi başınıza bakımlarını ve güncellemelerini sağlayabilirsiniz. Ancak, web siteniz için sınırsız bakım ve güncelleme hizmeti sunuyoruz. Web Sitesi & E-ticaret tasarım paketleri hakkında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçin, size daha detaylı bilgi gönderebiliriz.